Dabar yra 22 Bir 2026 18:26

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 193 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: fy31ap+hornet osd ir EPP FPV lektuvas
StandartinėParašytas: 06 Kov 2013 12:41 
Modeliuotojas
Modeliuotojas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Rgp 2007 00:49
Pranešimai: 4908
Miestas: Siauliai-Birmingham


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: fy31ap+hornet osd ir EPP FPV lektuvas
StandartinėParašytas: 06 Kov 2013 13:02 
Modeliuotojas
Modeliuotojas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 06 Lap 2009 17:33
Pranešimai: 1299
Miestas: Utena
Kai vairai užversti daug aukštyn kaiptai automatiškai mastai, kad centruotė priekinė. O čia pasirodo profilis baikas krečia. Mastyk kaip nori, bet geriausia išeitis tai stabilizatorius gale.

_________________
www.rokifly.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: fy31ap+hornet osd ir EPP FPV lektuvas
StandartinėParašytas: 06 Kov 2013 13:10 
Modeliuo
Modeliuo

Užsiregistravo: 16 Kov 2005 22:45
Pranešimai: 274
Miestas: Kaunas
as su juo daugiau neeksperementuosiu,siandiena vel bandziau. pas mane ideta fy31ap taigi kai laikau rankoj ir buna isjungta ar ijungta stabilizacija aileronai padeties nekeicia peleidziu su stabilizacija tai viskas ok jai isjungiu tai nors i siuksliu deze mesk sparna tas pats kas plyta i virsu ismesta :( vartosi ir i sonus ir i virsu ir apacia tasosi,
kokia 10-15 sek.kol sugaudai tai skrenda tiesiai jai tik sujudini tai vel sakes,man jis jau atsibodo,kol gausiu kita tai paskraidysiu su stabilizacija.
as ji pirkau is lenkijos,pats nedroziau o ji duosiu smilgai tegu jis testuoja kame ten problema

_________________
(nuotraukos,video,forumas...)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: fy31ap+hornet osd ir EPP FPV lektuvas
StandartinėParašytas: 06 Kov 2013 14:16 
Modeliuotojas
Modeliuotojas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Rgp 2007 00:49
Pranešimai: 4908
Miestas: Siauliai-Birmingham
Tai ar cia kartais ne Vega 1600mm?
Jei tas pats, tai jis tikrai skrenda. Ir visai neblogai.

cia radau fotkiu:


ir video



Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: fy31ap+hornet osd ir EPP FPV lektuvas
StandartinėParašytas: 06 Kov 2013 16:22 
Modeliuo
Modeliuo

Užsiregistravo: 16 Kov 2005 22:45
Pranešimai: 274
Miestas: Kaunas
taip VEGA2 ,ziurejau as tuos filmukus patiko uztai ir pirkau,bet paziurek jis akumus uzdejo 4 ant priekio plius go-pro,regas ir motoras pastumtas i prieki,tipo gerai
as lenko klausiau kur turi buti CG tai parase:CG is between 213-238mm, nuo priekio, as taip dariau tai tokiu atveju mano 5000 akumas padetas ant priekio nenusveria nosies

_________________
(nuotraukos,video,forumas...)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: fy31ap+hornet osd ir EPP FPV lektuvas
StandartinėParašytas: 06 Kov 2013 19:46 
Modeliuo
Modeliuo

Užsiregistravo: 16 Kov 2005 22:45
Pranešimai: 274
Miestas: Kaunas
nesikankinam su tuo CG kas,kur,delko sianakt as ji paskersiu ir vel per nauja bandysiu pagaut CG o tada ziuresim

_________________
(nuotraukos,video,forumas...)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: fy31ap+hornet osd ir EPP FPV lektuvas
StandartinėParašytas: 06 Kov 2013 20:57 
Modeliuo
Modeliuo

Užsiregistravo: 16 Kov 2005 22:45
Pranešimai: 274
Miestas: Kaunas
buvo uzlekes pas mane vienas protingas zmogus ,paziurejo ir priejom isvados : pastebejo kad mano sparnas nuo tu morku
yra issirietes i apacia

_________________
(nuotraukos,video,forumas...)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: fy31ap+hornet osd ir EPP FPV lektuvas
StandartinėParašytas: 07 Kov 2013 02:01 
Modeliuotojas
Modeliuotojas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Rgp 2007 00:49
Pranešimai: 4908
Miestas: Siauliai-Birmingham


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: fy31ap+hornet osd ir EPP FPV lektuvas
StandartinėParašytas: 07 Kov 2013 02:11 
Modeliuo
Modeliuo

Užsiregistravo: 16 Kov 2005 22:45
Pranešimai: 274
Miestas: Kaunas
parasiau tam kurio video idetas tai vistik tas sparnas turi savu kaprizu o atrase taip:

I set it as per the manual, although I did have to add nose weight. My first flights were very tail heavy and it was not very smooth...very "pitchy"

manau versti neverta.

_________________
(nuotraukos,video,forumas...)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: fy31ap+hornet osd ir EPP FPV lektuvas
StandartinėParašytas: 07 Kov 2013 02:30 
Modeliuotojas
Modeliuotojas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Rgp 2007 00:49
Pranešimai: 4908
Miestas: Siauliai-Birmingham


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: fy31ap+hornet osd ir EPP FPV lektuvas
StandartinėParašytas: 07 Kov 2013 11:25 
Modeliuo
Modeliuo

Užsiregistravo: 16 Kov 2005 22:45
Pranešimai: 274
Miestas: Kaunas
tuos CG as stumdau jau 25 metus patirtis cia ne prieko,na delta sparnas pas mane pirmas bet jai neskrenda tai neskrenda,paskerdziau as ji siandiena dabar eksperementuosiu su tuo CG bet tik del sportinio intereso nes as juo nusiviles.

_________________
(nuotraukos,video,forumas...)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: fy31ap+hornet osd ir EPP FPV lektuvas
StandartinėParašytas: 07 Kov 2013 11:35 
Modeliuo
Modeliuo

Užsiregistravo: 16 Kov 2005 22:45
Pranešimai: 274
Miestas: Kaunas
testas su 213-215mm CG :

_________________
(nuotraukos,video,forumas...)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: fy31ap+hornet osd ir EPP FPV lektuvas
StandartinėParašytas: 07 Kov 2013 12:37 
Modeliuotojas
Modeliuotojas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Rgp 2007 00:49
Pranešimai: 4908
Miestas: Siauliai-Birmingham
Saaw, negadink sparno, jis paleistas is rankos niekada neskles ! Toks bandymas visiskai beprasmis.
Jam reikia zymiai daugiau greicio. Jei su sparnu paleidimu butu taip paprasta, zmones nebutu primaste visokiu bungee lounch sistemu.
Mano Z2 palesitas is visos jegos ir net su Fy21 smigdavo zemyn, jei per silpnai ar negeru kampu paleisdavau, kol spedavau uzverst elevonus ir duot angliu.
Jei tik kiek uzdelsei ir turi morka. Ner labai paprasta su sparnu paleidimu, todel geriausia juos palesiti duodant nemazai gazo.
Tik svarbu neuzmirsti apie nagus:)
Vejas irgi labai svarbu :wait Kai ner vejo paleisti visad sunkiau.

Cia ner ka burti,kai gamintojas nurodo CG.
Padarai CG ten kur priklauso ( geriau arciau priekio, pvz 212-213) ir eini bandyti.
O su paleidimu cia atskira kalba, tuom sparnai ir pasizymi. Ne veltui Trapis begdavo koki 10m pries ismesdamas sparna:))
Svarbu,kad butu uz ko uzsikabint pirstams, nes laikant uz lygaus dugno abejoju ar pavyks sparna deramai ismest.
Reikia,kad neslystu ir galetum ji ismest visa jega. Tik taip yra sansu,kad nesmigsi nosim zemyn, o spesi ji sugaudyt.
Jei yra stabilizavimas,tai paprasciau. Tada galima ismest sparna laikant uz vieno sono ir duodant beveik pilna gaza.
Dar yra variantas pritvirtint vaziuokle :))

Man pats pirmas skrydis pasiseke, o sekantys 3 buvo snukiu i zeme. Kliuvo ir gopro, sulauziau deze kameroms sparno priekyje ir taip 3 kartus is eiles,kol isvis isemiau deze ir uzpildziau prieki puta. Tada pradejau treniruotis paleidinet, o kai supratau kas kaip, vel sumontavau deze kamerai

va ir video mano pirmo paleidimo.
Jei ne vejas, butu buvusi morka. Sparnas lygiai taip pat smigo zemyn, tik spejau sugaudyti.



Paskutinį kartą redagavo [RS] 07 Kov 2013 13:02. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: fy31ap+hornet osd ir EPP FPV lektuvas
StandartinėParašytas: 07 Kov 2013 13:00 
Modeliuotojas
Modeliuotojas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Rgp 2007 00:49
Pranešimai: 4908
Miestas: Siauliai-Birmingham
Nezinau mates ta video, ar ne?
Bet taip paleisdamas neuzsimorkinau nei karto :wait Sakyciau cia yra geriausias tokiu gabaritu sparno paleidimo budas.
Paleidziama su daugiau nei 50% gazo
ties 4.30 min


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: fy31ap+hornet osd ir EPP FPV lektuvas
StandartinėParašytas: 07 Kov 2013 13:51 
Modeliuo
Modeliuo

Užsiregistravo: 16 Kov 2005 22:45
Pranešimai: 274
Miestas: Kaunas
mates ta video bet vistiek dekui kad imetei,bus ir kitiem naudinga paziureti.

_________________
(nuotraukos,video,forumas...)


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 193 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Administratoriaus kontaktai: info(eta)rcm.lt

 

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007