Dabar yra 03 Bir 2024 23:31

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 39 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: SU-26 2.0 m.
StandartinėParašytas: 15 Spa 2014 21:46 
Mo
Mo

Užsiregistravo: 29 Gru 2012 15:52
Pranešimai: 49
Miestas: Šiauliai
Tai vat ir klausiu zmoniu, kurie su lektuvais susidure ir viska zino, kad nereiktu be reikalo vargt ir nieko nesigautu :)

_________________
Trex-500esp fbl


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: SU-26 2.0 m.
StandartinėParašytas: 17 Spa 2014 19:55 
Modeliuo
Modeliuo
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 29 Geg 2011 19:03
Pranešimai: 298
Miestas: Kėdainiai - Kaunas
na, kaip tau čia pasakius....

mane visada žadėjo būtent medinukai, bet pradėjau nuo putos, nes tik taip sutaupoma kruva pinigų ir daug išmokstama, kadangi su lėktuvais nieko bendro neturi, o aš kone kiekieną dieną dirbu su jais (tikrais) bet modelis kita sfera. Jai mirtinai medinio, tai tikrai siūlyčiau kreiptis į smilgą, arba nusipirkti jau išleistų rinkinių. elektra deda nes su ja papraščiau nei su VD aš noriu specialiai vd nors tai gal ir brangiau ir sudėtingiau, užtat garsas... ir priartėjimas prie tikresnės kopijos :) jai deliosi sumažinta SU tai gali ir čia reikštis, nieko blogo tame nematau :) bet a brėžinių nedownscal'inčiau nes tai gali sukelti papildomu problemu konstrukcijoje

tai tiek..

_________________
RF-4
putinukas žemasparnis
Metalkė
LRP S10 Blast v2
Ignas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: SU-26 2.0 m.
StandartinėParašytas: 18 Spa 2014 13:36 
Mo
Mo

Užsiregistravo: 29 Gru 2012 15:52
Pranešimai: 49
Miestas: Šiauliai
Pameginau pakeisti masteli to su26, pastebejau kad truputi marazmai gaunasi kai kuriose vietose, dar ir taip visokiu klausimu del medziagu, surinkimo ir t.t yra, tai viska pasveres uzsisakiau su29 is smilgos :) Tai va, dabar lauksiu. O tie putinukai visokie tai man nelabai aplamai, is medzio graziau ziurisi :) Del varikliu tai su vd jau atsikandes ant masinu, dabar noriu elektros, kaip ir sakei paprasciau, pajungei akuma ir pirmyn :D tik dar reiks viska issiaiskint koki varikli, koki greicio reguliatoriu pirkt ir t.t. dar daug klaustuku, bet cia pradziai gausiu lektuva, ir per ziema turesiu ka veikt :) o dabar foruma skaitineju ir ziuriu ka idomaus zmones konstruoja :)

_________________
Trex-500esp fbl


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: SU-26 2.0 m.
StandartinėParašytas: 18 Spa 2014 21:27 
Modeliuo
Modeliuo
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 29 Geg 2011 19:03
Pranešimai: 298
Miestas: Kėdainiai - Kaunas
na matai, kodėl putinukas... aš saviški ir į medį įklyjavęs ir pasodinęs ir kaip tik nenuskriaudęs buvau... Remontas? pakeistos servos nes dantis nulaužiau, ir ištraukta nosis nes į armonika buvo pavirtus, kylis per puse perlužęs... iziojacija ir pagaliukas... viskas... skrenda toliau... O va medinukas, kad ir gražesis... nuleisi jau skaudžiau ir ant lauko abejoju jog susiremontuosi... turint galvoje jog lėktuvo nelaikei rankoi... Su mašinytėm ir aš važinėju, ten daug išmanyt nereikia, į kairę, į dešinę, gazo daugiau kad nenertum nosim į kalniuką ir panašiai... a va su lėktuvais visos ašys juda... arba kramtyk simuliatoriu stipriai arba prašyk kad kas duotu putini vien pasimokinti, nevisiem duota iškarto idealiai skristi...
Gryštant truputį prie temos, medinukai turi savo šarmo ne tik išvaizdoje, man pats gaminimas daugiausiai džiaugsmo suteikia, spresti tam tikras kliutis ir matyti kaip kažkas galiausiai iš to vargo gimsta yra man neapsakomas jausmas, o jai dar skrenda...
Po truputį siaurinu servu paiešką: posukio vairui renkuosi iš šiu: http://rchobis.lt/lektuvai-ir-ju-dalys/ ... order=DESC
http://rchobis.lt/lektuvai-ir-ju-dalys/ ... order=DESC
Vėlgi dėl posūkio vairo, kadangi kaip patarė darysiu pull/pull sistema, tai turbūt reikėtu rinkts troselius? kokio diametro? nes serva montuosiu priekyje dėl paprastesnio prieinamumo...

_________________
RF-4
putinukas žemasparnis
Metalkė
LRP S10 Blast v2
Ignas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: SU-26 2.0 m.
StandartinėParašytas: 19 Spa 2014 12:33 
Mo
Mo

Užsiregistravo: 29 Gru 2012 15:52
Pranešimai: 49
Miestas: Šiauliai
Nu del tvarkymo tai nebijau, juk tame ir smagumas, pasidziaugi, sudauzai, lauki detaliu, tvarkai ir t.t :D Nu heli kai nusipirkau irgi galvojau parsisiusiu simuliatoriu, pasimokinsiu ir pan., bet neislaukiau, pasidariau sokia tokia apsauga kad iskart nesuplakciau ir ejau kelt i ora ir sakyciau visai neblogai sekesi, nuleidau ant zemes praktiskai be didesniu nuostoliu. Tai va, o dabar tai su simuliatoriu pasizaidziu :) bent jau ant simuliatoriaus su heliu sunkiau skristi nei su lektuvu, su lektuvu daug lengviau sekasi :)

_________________
Trex-500esp fbl


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: SU-26 2.0 m.
StandartinėParašytas: 19 Spa 2014 21:08 
Mo
Mo
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 01 Rgs 2007 17:01
Pranešimai: 7
Miestas: Kedainiai
aukščio vairam dvi https://www.hobbyking.com/hobbyking/sto ... ouse_.html vertos ar ieškotis toliau?

_________________
In progress:
Su-26
Ignas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: SU-26 2.0 m.
StandartinėParašytas: 22 Spa 2014 21:13 
Mo
Mo
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 01 Rgs 2007 17:01
Pranešimai: 7
Miestas: Kedainiai
Nupirkta posūkio vairo serva HD-1212TH
Paleista nuo 2 celiu.
Servos manau bus gana, įpakavimas kiniečių gražus nors visiškai nereikalingas, metalinė dėžutė... Tiesa nuo servos tik ją išėmus iš dėžutės nukrito jos metalinė lentelė kuri identifikuoja servą... nieko realiai tai nesako tik buvo kiek juokinga... Gal tokias pačias reiks sudėti ir į aukštumos vairus bei eleronus...
https://www.youtube.com/watch?v=BsrAXPf ... e=youtu.be

_________________
In progress:
Su-26
Ignas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: SU-26 2.0 m.
StandartinėParašytas: 08 Kov 2015 14:29 
Mo
Mo
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 01 Rgs 2007 17:01
Pranešimai: 7
Miestas: Kedainiai
Sveiki, senai be rašiau, darbai buvo sustoje, bet netrukus tikiuosi juos tęsti. Darbai sustojo dėl labai paprastos priežasties, buvę savininkas šio lėktuvo trumpai tariant apgavo mane. Jis man nuo įsigijimo žadėjo jog atsiūs sparno detales nes jas mat darbe palikęs. Iki šiol jų negavau. Buvo susisiektą su juo, ir jis vis žadėjo. Na galiausiai pavargau aš pažadais tikėti ir suradęs laisvesnio laiko prisėdau prie lėktuvo, tik kol kas skaitmeniniu variantu. Reikėjo susisiųsti trūkstamus brėžinius. Sukontaktavau su įmone kuri galėtu man sparnus išpjauti lazeriu (vis tik sparnas, norisi tikslumo) kol kas tik laukiu atsakymo iš jų. Jeigu jie užsiprašys labai daug, teks pjautis viską ranka, kas užtruks dar ilgiau... Bet pasiduoti ir apleisti projekto nežadu.

Dabar šiokie tokie klausimai:
Brėžiniai siūlo sparnams naudoti 30mm storio aliumini vamzdį. Ar jo gana? (klausiu dėl to jog esu matęs kaip kiek didesnio FPV lėktuvo vamzdis tiesiog trūko ore...) Ar ieškoti anglinio? (kas dar kėbliau nes nerandu nieko tokio dydžio)

Taip pat šiam lėktuvui siūlo MLD-35 variklį (variklį pirksiu pačiam gale, bet tiesiog noriu pasidomėti) gal kas naudojate? kokios alternatyvos? http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor ... _2_HP.html

Kol kas tiek :)

_________________
In progress:
Su-26
Ignas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: SU-26 2.0 m.
StandartinėParašytas: 12 Kov 2015 14:10 
Mo
Mo
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 01 Rgs 2007 17:01
Pranešimai: 7
Miestas: Kedainiai
Radau hobbyking.com vamzdžiu angliniu po 52cm kurie puikiai tiks šitam reikalui.

Gavau dėtales:



Smagu jog jos išpjautos tiksliai :) dabar beliko sulaukti vamzdžių ir pradėsiu sparnų gamybą.

_________________
In progress:
Su-26
Ignas


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 39 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Sargybinis ir 5 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Administratoriaus kontaktai: info(eta)rcm.lt

 

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007