Dabar yra 19 Geg 2024 05:46

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 14 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: siemet vykusios varzybos. Kaip vertinate?
StandartinėParašytas: 24 Spa 2004 19:40 
Administratorius
Administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Lap 2003 23:29
Pranešimai: 2234
Miestas: Vilnius
Tai vat siemet lietuvoje buvo rengtos sios varzybos:
Vilniuje [baseinas]
Kaisiadoriai [Taure]
Kaune [Respublikos cempionatas]
Siauliai [Malkos]
Makniunai [kauno sporto klubo rengemos varzybos]
--------------------------------------------------------------
dar Latvija Kligi, bei Pasaulio cempionatas Warsuva

tai va kaip vertintumet sias varzybas, kokia jusu nuomone :?:
---------------------------------------------------------------

Mano nuomone lietuvoje buvo geriausio kauno sporto klubo varzybos.. , nors jose ir buvo nesusipratimu, ir galiu pabresti ratu skaiciavimas buvo gan blogas, bet teisejavimo atzvilgiu manau viskas buvo normaliai teisejas Baltarusas buvo super.

O kitos lietuvoje vykusios varzybos man asmeniskai labai nepatiko. jose daznai keitesi programa, Malkoms buvo duodamas pagrindinis vaidmuo, geriausia starto vieta , geriausias laikas vienu zodziu buvo SH ypac kaune.

Siauliuose nedalivavau ten buvo malkos.

Latvijoje man patiko, bet ten irgi buvo nesusipratimas kai musu komanda diskvalifikavo is klases Eco-Team uz tai kad teiseju valtis atverte musu modeli. Cia isvis jie iskaskur istrauke tokias taisykles... Nu bet ten vistiek geriausia buvo..

Varsuvoi buvo labai grieztos taisykles, bet buvo bedu su teisejavimu.

_________________
Laivai:
"RCM 2010" Eco-Expert + Polyquest 6100 + Feigao
Mini Sideon + Polyquest 2100 + Feigao


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Spa 2004 21:33 
Mo
Mo

Užsiregistravo: 30 Lap 2003 20:22
Pranešimai: 105
na pora pastebejimu:
uzmirsai pavasario varzybas tose paciose Makniunuose.
antra-niekada varzybomis nebus patenkinti visi-nebuvo ir nebus:)
trecia-kaip jus del to , kad, sis teisejas teisejautu visose musu klubo rengiamose varzybose?
manau kad mes ji kviestume-nes lietuvoje tokio lygio kaip ponas Slabukcho tikrai nera-tikrai diskretiskai ir labai aiskiai vykde savo darba....
Alex


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Spa 2004 10:52 
Administratorius
Administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Lap 2003 23:29
Pranešimai: 2234
Miestas: Vilnius

_________________
Laivai:
"RCM 2010" Eco-Expert + Polyquest 6100 + Feigao
Mini Sideon + Polyquest 2100 + Feigao


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Spa 2004 07:43 
Modeliuoto
Modeliuoto

Užsiregistravo: 06 Lap 2003 15:55
Pranešimai: 683
Miestas: VILNIUS
baltarusu teisejas tikrai labai objektyvus, taciau to negalima pasakyti apie ratu skaiciavima. Atvejis kai ratus skaiciuoja kauno klubo dalyviu zmonos persha negeras mintis. Girdejau, kad ne tik mes buvome nepatenkinti ratu skaiciavimu, bet ir baltarusai buvo pakele klausima antra diena. Taip pat buvau asmeniskai isitikines kaip gerbiamas teisejas is baltarusijos duoda antra ir trechia ispejima, o rezultate jusu gerbiamos zmonos neateme tu ratu uz ispejimus. (aisq tik saviems pvz renaldui)

Tai va tokie pastebejimai.

P.S. Zinau kad organizuoti varzybas nera paprasta. Del to, to ir nedarome.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Spa 2004 11:37 
Mo
Mo

Užsiregistravo: 30 Lap 2003 20:22
Pranešimai: 105
tai ka siulai isvis nerengti varzybu?:)
man pvz pavasari kai buvau minske-irgi atrode kad turejau buti antras o ne trecias-taciau-nieko nepasakysi-yra kaip yra.del ratu skaiciavimo -na taip buvo nesutarimu su baltarusiu zmonemis-bet ka reiskia fraze(pats girdejau per 15 kubu startus)(cia bus vertimas) :
oi a kas ten nuplauke-koks numeris niekas nemate?:) (cia baltarusiu moteris)
tai ir ar ja galima pasikliauti?:)
na bet kaip ir sakaiu anksciau nesutarimu visada bus-kiekvienam svarbiausias yra jo rezultatas:)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Spa 2004 11:43 
Mo
Mo

Užsiregistravo: 30 Lap 2003 20:22
Pranešimai: 105
beje lmf varzybose irgi buvau-tiesa tik kauno ir viena karta:)
na persiprasau aisku (kaip sake ponia mokytoja is dviracio zyniu), taciau tu malku varzybos-neturi avyje nieko grazaus ir idomaus...
o jau vieta o tilteliai..:) yra nuotraukos kazkur kad startuoja px klases karinis-tai leidzia is vandens isibrides..na lygis tai fanatastiskas....
o kur dar prano svaiciojimas del pasaulio cempionato..garbes zodis-juokdarys...:)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Spa 2004 12:32 
Administratorius
Administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Lap 2003 23:29
Pranešimai: 2234
Miestas: Vilnius
jo gerai Valentas sako.. as ir asmeniskai girdejau kaip teisejas pasake kad renaldui - ratas ar ratai tiksliai neatsimenu ir zinau kad jam neateme, nes as su juo plaukiau ir zinau kiek kartu jis mane aplenke..


DAR viena didele problema blogai skaiciavo, nes man vadovas ir dar vienas toks is musu skaiciavo atskirai ratus ju rezultatai sutapo , o protokole 1 ratu maziau. Aisku ta proga paminesiu kad labai idomiai buvo kai mane matulionis aplenke 2 ratais o skirtumas ratu buvo 5 ce as kalbu apie ta pati karta kai man - rata tada butu skirtumas 3 ratai.. bet is kur pas ji dar 2 ratai as nezinau. Ispejimu negavau :!: :!:

_________________
Laivai:
"RCM 2010" Eco-Expert + Polyquest 6100 + Feigao
Mini Sideon + Polyquest 2100 + Feigao


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Spa 2004 14:53 
Mo
Mo

Užsiregistravo: 24 Kov 2004 23:53
Pranešimai: 7
Miestas: Vilnius
Na salia visko noreciau pridurti pora faktu del teisejo Arvydo Overo ir misterio svarstykles ( tas senukas modelius svere kuris). Tai del pirmojo: vienas is vilnieciu dalyviu atejo i starta su kitu prisuktu numeriu. Situacija paprasta kaip ir kvarcu sutapimas ir pagal taisykles teisejas privalo duoti pora minuciu pasikeisti numerius ar kvarcus. Tuo atveju dalyviui buvo pasakyta, kad jo niekas nelauks ir cia yra jo problemos, ir iskarto buvo duotas startas... Na, o antruoju atveju- tai buvo toks vienas dalyvis, nepamenu is kurio miesto, na jis modeli savo visada nesioja uzklota ranksluosciu, skalbiniu dezeje. Pastarasis dalyvis gerokai velavo i starta del atleistinu priezasciu, bet begant ant lieptelio nebuvo sustota prie misterio svarstykles ir nepasverta modelio, taisyklese reikalaujama pasverti modeli pries plaukima, kad jis atitiktu reikalavimus. Na as visai tai mates po finisho apskundziau toki dalyvio ir misterio svarstykles elgesi jau auksciau minetam plaukimo teisejui Arvydui, kuris paklause svarstykles ar modelis buvo pasvertas, o tas misteris, kaip pridares i kelnes kartojo taip taip... Nors visi mate kaip minetas dalyvis atbego i starta nesveres modelio. Dalyviui jokiu baudu pritaikyta nebuvo, modelis nepasvertas ir po to, teisejas mano skunda atmete. Is siu abieju pavyzdziu matosi kaip yra taikomi dvigubi standartai.

_________________
Power is nothing without a control...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Spa 2004 14:54 
Mo
Mo

Užsiregistravo: 24 Kov 2004 23:53
Pranešimai: 7
Miestas: Vilnius
Wo kiek daug parasiau :D beveik kaip enejas

_________________
Power is nothing without a control...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Spa 2004 18:35 
Administratorius
Administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Lap 2003 23:29
Pranešimai: 2234
Miestas: Vilnius
jo elfas prirasiai tikrai DAUG .......teisybes :lol: :) :)
jie man numerio neleido pasikeist.. o kvarcus leido, renaldo lauke.. Bet nieko ishsiliejau poto ant ASMENS X

_________________
Laivai:
"RCM 2010" Eco-Expert + Polyquest 6100 + Feigao
Mini Sideon + Polyquest 2100 + Feigao


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Spa 2004 20:51 
Mo
Mo

Užsiregistravo: 30 Lap 2003 20:22
Pranešimai: 105
del kvarcu sutinku-as seip neturejau startuoti del 2 priezasciu-as buvau nepasiruoses(nes problemos isaiskejo tik starto metu) ir del to kad as galejau sukelti pavoju kitiems modeliams(jei tapciau nevaldomu visai)
bet prisiminkite-as ir siuliau PATS ,kad baigiu startus, bet man leido startuoti ir Arvydas ir ponas Slabukho...
del svarstykliu-na ka as zinau-elfas tada as tau pats siulaiu kreiptis i teiseja-nes pats to nemaciau-aisku visi klysta-ir cia buvo skubejimas.bet negi manai , kad tai ka nors leme? klaida yra klaida-duok dieve, kad tik tokios jos butu...
o del numeriuku-nu sorry, hebra, bet nezinoti su kokiu numeriu startuoti , negalima-sutikite...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Spa 2004 10:09 
Administratorius
Administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Lap 2003 23:29
Pranešimai: 2234
Miestas: Vilnius
Kaip tupts ir sakiai cia buvo klaida su tuo paciu modeliu kai startuoji abiejose klasese tai pasitaiko... Duok dieve kad tik tokios klaidos butu. [tipo nerimtos]

_________________
Laivai:
"RCM 2010" Eco-Expert + Polyquest 6100 + Feigao
Mini Sideon + Polyquest 2100 + Feigao


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Spa 2004 11:26 
Mo
Mo

Užsiregistravo: 24 Kov 2004 23:53
Pranešimai: 7
Miestas: Vilnius
krc enejas as kreipiausi i teiseja ir jis atmete, skaityk viska... o taisykles turi buti visiems vienodos, tos svarstykles px, bet tvarkos laikytis reikia

_________________
Power is nothing without a control...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Spa 2004 17:49 
Modeliuoto
Modeliuoto

Užsiregistravo: 06 Lap 2003 15:55
Pranešimai: 683
Miestas: VILNIUS
ech blyn nepavyko atvaryt i susirinkima :cry:

kaip visada pavede masina, tik sivarem kauno kryptimi pradejo trukciot masina ir uzgeso. Apsisukau ir vel normaliai vaziuoja. Ech blyn nenori mano masina i kauna, matyt zuliku krastas. 8)


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 14 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Administratoriaus kontaktai: info(eta)rcm.lt

 

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007