Dabar yra 26 Bir 2024 07:17

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 51 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Mano pirmasis Airboatas
StandartinėParašytas: 06 Geg 2010 17:30 
Mo
Mo

Užsiregistravo: 26 Kov 2010 21:50
Pranešimai: 83
Ai dar,Edgarai su kokiais dažais dažei savo Airboat?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano pirmasis Airboatas
StandartinėParašytas: 07 Geg 2010 21:59 
Mo
Mo

Užsiregistravo: 06 Bal 2010 18:49
Pranešimai: 15
Daze mano sunenas su akriliniais dazais, tai man teliko tik su lipalu istept visa ir isdziuves jis kaip lakas patapo, veliau gal ta lipala pasiauses su kokiu laku vandens pagrindo uzlakuosiu,kad ir lipalo nenuplautu ir viskas:) gavau 3s lipo akuma, tai dabar davus gazo jau kilimu laksto. sekmadieni jau bandysiu tvenkiny :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano pirmasis Airboatas
StandartinėParašytas: 08 Geg 2010 12:20 
Mo
Mo

Užsiregistravo: 26 Kov 2010 21:50
Pranešimai: 83
Laukiam laukiam :). As su savo jau pradejau tvenkini filmuot :) pritaisiau kamera prie laivo :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano pirmasis Airboatas
StandartinėParašytas: 09 Geg 2010 22:27 
Mo
Mo

Užsiregistravo: 06 Bal 2010 18:49
Pranešimai: 15
Taigi, jau po pirmojo bandymo. siaip visai gerai eina jis, i posuki vercias, serva pakankamai stipri,tai pasuka vaira lengvai, variklio galingumo kaip ir pakanka buvo momentu, kai pilnu gazu ejau. Tik va prasidejo veliau visokie bajeriai. Pirma serva pradejo kvailiot, kur sumastydavo ten vairuodavo, tai i kaire tai i desine. buvo jau poto ant galo visai susisukus i viena puse, video matysit kaip ten gale tokiu astriu kampu pasisukes vairas ir airboatas sukasi :D (pirmos barankos tycia darytos) Kodel gali taip serva imt ir susisukt. krante tas pats. ijungiu modeli issitiesina, ijungiu siustuva susisuka (visi trimeriai buvo normaliai sureguliuoti, veliau viskas praejo)

Paskui variklis kazkaip ne visad visu gazu eidavo, kai nutoldavo siektiek, galvoju gal cia del to,kad imtuvo antenos laidas eina pagrinde viduj korpuso ir yra sujungtas su kokiu 25cm ilgio spiruokline antena. gal del to ir pradejo nutolus taip durniuot?

Siaip smagus aparatas, vienoj vietoj nosis i banga nere (tai, kad butu labiau svoris i gala greit pastumiau iranga viduj atgal.

Daugiau viskas matosi video:)

Beje: Akuma jau gavau, tai cia plaukta su 3s Lipo :)
Jei norit didesnio vaizdo spauskit ant video lango

Video:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano pirmasis Airboatas
StandartinėParašytas: 10 Geg 2010 01:05 
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 12 Lap 2009 20:17
Pranešimai: 3528
Miestas: Vilnius, Saulėtekis
Elektronika gerai paslėpta? Servą užsandarinai? Jei vandens papuolė, tai nenuostabu kad durniuoja.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano pirmasis Airboatas
StandartinėParašytas: 10 Geg 2010 13:13 
Mo
Mo

Užsiregistravo: 26 Kov 2010 21:50
Pranešimai: 83
Nu man serva dar neknisa proto dar matyt nepateko vandens :D,nera saugioj vietoi. Seip Edgarai plaukia gerai, smagiai :) jo, matosi kad priekis per sunkus, karta buvau neuzsandarines as irangos tai po plaukiojimo radau daug vandens, bet ant sekancio laivo tai taip uzsandarinau nei vienas laselis nepateko :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano pirmasis Airboatas
StandartinėParašytas: 10 Geg 2010 13:18 
Mo
Mo

Užsiregistravo: 26 Kov 2010 21:50
Pranešimai: 83
as pabandziau pafilmuot ir laivelio :) labai didelis vejas buvo tai nieko gero, bet gulbe pavyko isgazdint :))) http://www.youtube.com/watch?v=hwA28g4GnKs


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano pirmasis Airboatas
StandartinėParašytas: 10 Geg 2010 15:10 
Mo
Mo

Užsiregistravo: 06 Bal 2010 18:49
Pranešimai: 15
Elektronika tai tikrai gerai uzsandarinta visa balionuose, patikrinsiu kaip ten su serva, nes ta svirtele eina nuo servos per korpuse toki vamzdeli, O kaip manot jei serva gavo vandens ir uzdurniuoja gali ji taip paveikt ir varikli,kad jis irgi uzkvailiotu? ar cia visgi su imtuvo antena problema?

Jei pastebejot tai i posukius laivas pasilenkia tokiu kampu, tai cia taip del to,kad krastus taip pjoviau, nebuciau pjoves butu maziau lenkesis :) Bandysiu sutvarkyt balansavima ir dar padarysiu nosi nuozulnesne, kad labiau keltu ant pavirsiaus.

Citi, pas tave kiek maciau is video is sono meta vandeni ant denio, poto ir siaip denis kazkaip panires buvo :D nepastebejai?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano pirmasis Airboatas
StandartinėParašytas: 10 Geg 2010 15:25 
Mo
Mo

Užsiregistravo: 26 Kov 2010 21:50
Pranešimai: 83
Ne pas mane viskas gerai :) gal tik atrodo taip, tik cia tam video kur filmavau is laivo taip nes variau pries bangas ,nes didelis vejas buvo tai tisko vanduo ant denio, seip kai vanduo ramus ant denio nei laso. O tavo manau per lengvas ir per mazas laivas kad taip meta ant sono,seip del to virtimo ant sono nelb zinau. O del servos kad pateko vandens manau kad kazkokia kita problema. nemanau kad ten pateko vandens ir kad problema del vandens. Gali but ir del antenos. Nes karta buvo ir man kai pradejo vairas svaigti, o buvau kazkur 7m nuo irangos niekas nebeklause, tai istiesiau antena ir viskas liuks buvo, tai manau kad ir tau tas pats.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano pirmasis Airboatas
StandartinėParašytas: 10 Geg 2010 18:33 
Mo
Mo

Užsiregistravo: 26 Kov 2010 21:50
Pranešimai: 83
As pazejau kad ir pas tave ir pas Neofan greitai skrenda, mano akumas jau pasibaiges nebeduoda greicio kazko, reiks kita pirkt ir tada parodysiu kad ir mano greitai lekia :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano pirmasis Airboatas
StandartinėParašytas: 10 Geg 2010 19:13 
Mo
Mo

Užsiregistravo: 06 Bal 2010 18:49
Pranešimai: 15
Nera jis mazas 250x500mm. Siaip gerai, kad taip i posuki lenkias, labai staigius posukius galiu nesunkiai imt :] na zodziu, pasitvarkysiu dar nosi, kad butu nuozulniau, antena susitvarkysiu ir bandysiu vel:)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano pirmasis Airboatas
StandartinėParašytas: 10 Geg 2010 19:45 
Mo
Mo

Užsiregistravo: 26 Kov 2010 21:50
Pranešimai: 83
Tik zek neapvirsk, Sekmes, laukiam sekancio video.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano pirmasis Airboatas
StandartinėParašytas: 10 Geg 2010 21:44 
Mo
Mo

Užsiregistravo: 06 Bal 2010 18:49
Pranešimai: 15
Eisim Citi lenktyniu :D turbut kvailas klausimas, bet nera airboatu varzybu in LT arne?:D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano pirmasis Airboatas
StandartinėParašytas: 11 Geg 2010 11:52 
Mo
Mo

Užsiregistravo: 26 Kov 2010 21:50
Pranešimai: 83
Aisku eisim :) del airboat varzybuu nezinau nesu girdejas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano pirmasis Airboatas
StandartinėParašytas: 11 Geg 2010 17:55 
Modeliuoto
Modeliuoto
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 28 Sau 2007 11:10
Pranešimai: 890
Miestas: VILNIUS


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 51 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Administratoriaus kontaktai: info(eta)rcm.lt

 

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007