Dabar yra 28 Kov 2024 16:10

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 2 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: betaflight 3.2.2 problemos su throttle
StandartinėParašytas: 16 Lap 2017 00:27 
Mo
Mo

Užsiregistravo: 30 Bir 2017 12:14
Pranešimai: 24
šiandien bajeris buvo su mano dronu, aš jo dabar net bijau :D . Kontroleris HGLRC F4 V5PRO, buvo pradejes drebėti duodant gazo, net nežinau kodėl. Sutepiau variklius, galvoju ir softą atnaujinsiu. Atnaujinau ESC į 16.7 versiją, kontrolerį atnaujinau į tipo stabilią betaflight 3.2.2 ir jau net be propelerių matėsi, kad kažkas netvarkoje su pidais, nes tik davus gazo, dronas visas šokinėja. Šiaip vairklius sukant per betaflight viskas ok, varikliai sukasi sklandžiai, nevibruoja. Nu radau, kad sumažinus Yaw P dedamąją iki 20 be propelerių varikliai sukosi stabiliai. Uždėjau propelerius, užkūriau, atsargiai pavarčiau droną į visas puses, viskas kaip ir OK, galvoju lengvai pakelsiu į viršų, duodu gaziuko labai švelniai, po truputį. Aišku, aš taip normaliai buvau sugalvojęs, visą tai dariau namie, katilinėje. Laikau viena pirštą ant išjungimo jungiklio, dronas kai rovė į viršų visu 100 proc galingumu, kai p!so (atsiprašau už keiksmažodį, bet jis būtent, ne atsitrenkė, o padarė kaip parašiau) į lubas, sureaguoti spėjau tik po smūgio, dronui kaip ir nieko, net propeleriai visi sveiki liko, kažkaip stebuklingai dronas be lubų ir grindų nieko net nepalietė. Ant lubų liko drono štampas. Įdomu, dėl ko taip galėjo nutikti? Skaičiau, kad su pidais ant 3.2 versijos kažkas privelta, bet gal kas susidūrę su tokiu variantu? Ką reikėtų keisti? Gal reikia bandyti perrašyti atgal 3.1 versiją?


Prikabinti failai:
DSC_2866.JPG [77.68 KiB]
Dar neatsisiųsta
Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: betaflight 3.2.2 problemos su throttle
StandartinėParašytas: 16 Lap 2017 22:32 
Mo
Mo

Užsiregistravo: 30 Bir 2017 12:14
Pranešimai: 24
radau kame bėdos. Perkrovus softą nustatymai truputį išsimaišė. Kai kas persikėlė, kai kas nusimušė. Kas svarbiausia ir CLI komandos kai kurios pasikeitė. Gavosi taip, kad persijungė ESC protokolas į oneshot125, iki šiol naudojau tik dshot600. Kadangi oneshot yra analoginis protokolas, ESC reikia kalibruoti. Dshot kalibruoti nereikia. As buvau isitikines, kad nustatytas dshot protokolas ir ESC nekalibravau, o su nelaibruotais ESC taip gaunasi. Pakeičiau protokolą ir dronas skrenda puikiai su stockiniais pidais


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 2 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 7 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Administratoriaus kontaktai: info(eta)rcm.lt

 

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007