Dabar yra 28 Kov 2024 20:21

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 664 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 45  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: APM/PX4/PIXHAWK
StandartinėParašytas: 14 Lie 2014 11:31 
Modeliuotojas
Modeliuotojas

Užsiregistravo: 03 Bal 2011 22:43
Pranešimai: 2100
Miestas: Kaunas
Darau atskira tema, kad nesipjautu su bendra.

Pradejau pakurineti PIXHAWK ir sustojau lygioje vietoje kaip pradinukas. 1val narsymas nete nedave rezultatu. Trumpai - reiketu helpo.

FC nepaleidzia varikliu, tiksliau regai neprisiduoda. Regai F30 su simonk. Visi regai sukalibruoti su imtuvu ribose 1100-1900, prijungti prie imtuvo visi sukasi. FC GUI ziurint default isduodama reiksme raso 1105 kazkur, bet del tokio skirtumo nemanau kad turetu buti problema. Bandziau ieskoti kaip FC nustatyti ta default ar min reiksme, neradau. Tokia kaip RC1MIN pakeitus i 1000, GUI rodo vistiek 1100, nebent ten RC isejimu numeriai kitokie.
Galimas sprendimas - bandyti kalibruoti regus su padidinta MIN riba, bet noretusi issiaiskinti kas ir kaip.
Gal kas turit minciu?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: APM/PX4/PIXHAWK
StandartinėParašytas: 14 Lie 2014 11:35 
Modeliuotojas
Modeliuotojas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 15 Rgp 2011 21:56
Pranešimai: 7227
Miestas: Vilnius
dihawko neturiu, ale yra px4 (kas yra jo pirmtakas) + krūva DIY...
Tai šitą teko skaityt ir pasinaudot?

Jei ne, tai vertėtų....

_________________
Nerašykit man žinučių - čia nelabai būnu. Ieškokit kitais keliais...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: APM/PX4/PIXHAWK
StandartinėParašytas: 14 Lie 2014 11:48 
Modeliuotojas
Modeliuotojas

Užsiregistravo: 03 Bal 2011 22:43
Pranešimai: 2100
Miestas: Kaunas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: APM/PX4/PIXHAWK
StandartinėParašytas: 14 Lie 2014 16:09 
Modeliuotojas
Modeliuotojas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Lie 2012 15:12
Pranešimai: 1304
Miestas: Ukmergė
Be safety button'o net ESC nesupypsi iš tikro. Per parametrus gali išjungti jį, nors man funkcija ši patiko.

_________________
Kaip pradėti skraidyti multikopteriais? Neišradinėjam dviračio iš naujo ir skaitome


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: APM/PX4/PIXHAWK
StandartinėParašytas: 14 Lie 2014 21:24 
Modeliuotojas
Modeliuotojas

Užsiregistravo: 03 Bal 2011 22:43
Pranešimai: 2100
Miestas: Kaunas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: APM/PX4/PIXHAWK
StandartinėParašytas: 15 Lie 2014 06:44 
Modeliuotojas
Modeliuotojas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Lie 2012 15:12
Pranešimai: 1304
Miestas: Ukmergė
APM Copter užarminus lėtai suka motorus. Greičiausiai dėl to.

_________________
Kaip pradėti skraidyti multikopteriais? Neišradinėjam dviračio iš naujo ir skaitome


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: APM/PX4/PIXHAWK
StandartinėParašytas: 15 Lie 2014 08:25 
Modeliuotojas
Modeliuotojas

Užsiregistravo: 03 Bal 2011 22:43
Pranešimai: 2100
Miestas: Kaunas
Vistiek neaisku kam tas dvigubas arminimas :?
Na reikes iekotis ar galima ji isjungti swet


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: APM/PX4/PIXHAWK
StandartinėParašytas: 15 Lie 2014 17:22 
Modeliuotojas
Modeliuotojas

Užsiregistravo: 16 Lie 2010 17:30
Pranešimai: 1941
Miestas: Vilnius
Liutuk, tu gi zinojai ka imi :) Savaite kita ir susirasi per forumus knisdamas kaip ka pajungt kur :) sneku is patirties nes nelabai kas ka zino is musu liaudies .


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: APM/PX4/PIXHAWK
StandartinėParašytas: 15 Lie 2014 18:27 
Modeliuotojas
Modeliuotojas

Užsiregistravo: 03 Bal 2011 22:43
Pranešimai: 2100
Miestas: Kaunas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: APM/PX4/PIXHAWK
StandartinėParašytas: 15 Lie 2014 19:08 
Modeliuotojas
Modeliuotojas

Užsiregistravo: 16 Lie 2010 17:30
Pranešimai: 1941
Miestas: Vilnius
Nu cia zinai kaip man sake abl, fyskiu sumaut nemoki, atrodytu kas cia yra , bet vienas bet, fyskiu nera , o sumovus nieko nebus nes reik surasyt softa ( minimosd) o kad surasyt softa reikia zinot kad reikia surasyt softa o ne ziurek kad neveikia pajungtas tas osd , kaip surasyt softa suzinojau tik po savaites kamtinedamas visus kodel neveikia tas sudas o neveikia nes reikia surasyt softa :) kai aisku tapo kad reikia surasyt tada kitos paieskos buvo kuo surasyt ji, nes paprastas ttl netinka( apie usb cia net galvot nereikia) reiks fdti adapterio kurio irgi niekas neturi :) tai menesi laiko ir uztrukau kol pakeliau i ora apm su osd duomenimis , bet kadangi power modulis rode gaidy nieko bendro neturinti su realiais voltais ir apmerais nors kalibravau tada supratau na.... visus situos sudo gabalus :)

Tad linkiu tau kantrybes


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: APM/PX4/PIXHAWK
StandartinėParašytas: 15 Lie 2014 19:19 
Modeliuotojas
Modeliuotojas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 15 Rgp 2011 21:56
Pranešimai: 7227
Miestas: Vilnius
Berniokas, aš įsivaizduoju - jei pasaulis būtų pagal tave, tai visi skraidytų su NAZA ir FY'škėm, nes "viskas yra ir nieko nereikia". Visa kita privaloma tvarka būtų perdaroma muilan, nes kaimynas Vasia nežino kaip pajungt.
Kai kas gi developina ir jam tai patinka.
Kai kas tiesiog nupi$a tuos tavo dieviškus kontrolerius nuo vaizdo, nes jie tiesiog veikia ir daro tai, ką reikia.

O tai, kad pasiėmei kontrolerį apie kurį nieko nesuvoki, nenori aiškintis ir nemoki (nu arba kaimynas Vasia tingi aiškint) ir paskui per visus forumus pumpuoji koks jis blogas (nors tikrai ne tūkstantis ir ne trys tūkstančiai userių skraido - nenuginčysi) - tai čia kieno problema?
Kitaip sakant, pasiėmei tai, kas ne pagal protelį (o jo praplėst, kaip visi jau matė, nelabai turi noro) ir paskui cypi, kad blogai.... Man kas duotų surinkt kokį kondicionierių po varžtuką - irgi turbūt būtų sunku, pradžioj ilgai perrinkinėčiau, ale tai nereiškia, kad visi kondicionieriai sucks. Juo labiau, tie kas iš to gyvena - sakytų "ogi čia pigiau grybo!".

Tu linki kantrybės, o aš tau palinkėsiu nebūt tokio siauro požiūrio ir ateityje imt daiktus pagal suvokimo lygį ir norą tobulėt. Jei jie abu yra netoli nulio - nu tai tavo pasirinkimas aiškus, mes visi apie jį girdėjom, ačiū už nuomonę. Jei norisi daugiau... Alternatyvų yra.
Nepagelbėsiu tiksliai apie dixhawk'ą, nes jo neskraidinu (turiu quantonus ir naze32, buvo įdomu dėl hw, bet taip ir liko neapskraidintas - gal kada nors), bet esu užtikrintas - darant tiksliai pagal wiki turėtų viskas gautis. Kitas reikalas aišku kai kurie kontrukciniai sprendimai su buttonais - čia ir zjbs yra OSS - kas nepatinka, visad galima santykinai paprastai pasikoreguot...

Iš kitos pusės - gaila, kad tokie non-stop "aš durnas ir visi aplink būkit durni - bet aš žinau geriausią FC ir nieko iš principo negali daugiau reikėt" pokalbiai (nu ir trivialūs klausimai tas pats per tą patį, net nesinaudojant paieška) nubaido rimtesnius forumo dalyvius... Yra gi Zaitsevskis, yra gi SVentas ir daug kitų - manot kad nepostina dėl trollinimo, ar tiesiog kad užpi$o tas pats per tą patį "aš durnas, jūs irgi būkit durni, nes idealas jau yra"? ;-)

_________________
Nerašykit man žinučių - čia nelabai būnu. Ieškokit kitais keliais...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: APM/PX4/PIXHAWK
StandartinėParašytas: 15 Lie 2014 19:47 
Modeliuotojas
Modeliuotojas

Užsiregistravo: 16 Lie 2010 17:30
Pranešimai: 1941
Miestas: Vilnius
Nu tai ir liutukas reiskia jau toks nenorintis nieko naujo i galva paimt pagal tave? :) nu as tai jo nenoriu nes man neidomi teorine ar technine kodu ir kazkokiu gudriu nustatymu puse , man turi but aiskus nustatymai, kaip kk2, cc3d, naza, fy, visa kita jau praso darbo ir forumu knisimo. O kodel as tai turiu daryt jei man tai neidomu? Viska ta paty as galiu gaut naudomus gatavus gaminius . Kainos tos pacios , tai kam dar knistis?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: APM/PX4/PIXHAWK
StandartinėParašytas: 15 Lie 2014 19:53 
Modeliuotojas
Modeliuotojas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 15 Rgp 2011 21:56
Pranešimai: 7227
Miestas: Vilnius

_________________
Nerašykit man žinučių - čia nelabai būnu. Ieškokit kitais keliais...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: APM/PX4/PIXHAWK
StandartinėParašytas: 15 Lie 2014 20:15 
Modeliuotojas
Modeliuotojas

Užsiregistravo: 16 Lie 2010 17:30
Pranešimai: 1941
Miestas: Vilnius
nelabai aišku kodėl įšokai į šitą temą travylint apie APM'ą ;-)[/quote]


O kas cia neiskaus , ir norejau pasakyt kad su apm nebus taip kaip su cc3d , kk2 ar dar kazkuo panasiu, reiks vargt . Tik tiek. Puikiai suprantu tuos kurie skraidyt maziause nori, nes visas idomumas patys surinkimai ir programavimai, o tu visiskai nenori suprast tu kuriems idomu skraidyt ir kuo maziau konstruot.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: APM/PX4/PIXHAWK
StandartinėParašytas: 15 Lie 2014 20:18 
Modeliuotojas
Modeliuotojas

Užsiregistravo: 03 Bal 2011 22:43
Pranešimai: 2100
Miestas: Kaunas
Berniukai, netrolinam, uztenka po viena posta ir gana :P

Kol nepakeliau i ora, nereksiu cia gerai ar blogai. Viska bandysiu default, bus matyt. Jei nerasiu kaip atsisakyt button'o, teks galvot kur ji isitaisyti. As tikiu viskas su tuo apm bus gerai ir su default. Svarbu nereiketu lysti i begale parametru pirmam pakelimui, o po to jau norit galima derinti.

Kol kas sustojau prie arminimo, prearm'as nepraeina del pirminiu testavimo rezultatu, reikia kalibraciju. Isjungus testus viskas uzsiarmina. Bandau aiskintis kas ir kaip. Pakankamai nemazai reikalavimu kas vel ilgina startupo laika lyginant su naza. Tikiuosi tai butina geresniam FC darbui :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 664 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 45  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 14 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Administratoriaus kontaktai: info(eta)rcm.lt

 

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007