Dabar yra 18 Gru 2017 16:45

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 2563 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 171  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Tema pasigincyjimui ir nesutarimam Off Topic klausimais
StandartinėParašytas: 21 Bir 2012 16:52 
Modeliuotojas
Modeliuotojas
Vartotojo avataras

:D

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: Tema pasigincyjimui ir nesutarimam Off Topic klausimais
StandartinėParašytas: 21 Bir 2012 16:59 
Modeliuotojas
Modeliuotojas
Vartotojo avataras

Reik suprast, tu su manim nesutari ir dar offtopini?
=)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 21 Bir 2012 17:03 
Modeliuoto
Modeliuoto
Vartotojo avataras

ABL rašė:
=)

Na sk8robo prisidirbai. Daba laikykis.... :make

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 21 Bir 2012 17:04 
Modeliuotojas
Modeliuotojas
Vartotojo avataras

ABL rašė:
=)

:D :frends Man atrodo, kad gausiu pylos uz ta tema, bet pasirode, kad kartais labai praverstu :P

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 24 Bir 2012 21:10 
Modeliuo
Modeliuo
Vartotojo avataras

nezinojau kur kist sita klausima,

Kiek ziuriu visi motor fixing yra 16x19mm
cia kaip suprasti? gal kas maza piesinuka paintu?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 24 Bir 2012 21:36 
Mo
Mo

esme tame, kad visi 4 varztai yra issideste ne taisyklingu kvadratu ir atstumai nera lygus, jie issideste rombo/aitvaro principu. atstumas a tarp dvieju priesingu skyliu yra 16mm, o atstumas b tarp dvieju priesingu skyliu yra 19mm, gal tiksliau butu sakyti ne tarp skyliu, o nuo skyles centro :) gal aiskiau bus ;]

Paveikslėlis

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 24 Bir 2012 21:42 
Modeliuo
Modeliuo
Vartotojo avataras

super, dekui uz issamu atsakyma

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 07 Lie 2012 12:03 
Modeliuotojas
Modeliuotojas
Vartotojo avataras

Va, kolegos, perkelsiu jumi i sita tema :ha
Liutukas:
Nereikia cia nieko ant lauzo. Paprasciausiai noriu pasakyti, kad kiekvienas turi savo sriti kuria ismano ir visko zinoti negalima. ABL labai kritikuoja kitus, ypac jei kazkas kazkur labiau nusimano uz ji pati, ir svarbiausia to ko pats gerai neismano ir neisivaizduoja kad taip gali buti, kad ir mano triuksmo diagnoze ir pan. As manau kad nuejes jis pas gydytoja kuris isgirdes kosuli pasakytu kad bronchitas, nepradetu lazdavoti "kokias cia nesamones kalbi", o patiketu ir varytu i vaistine vaistu. Nelabai man aisku kam jis kisa ta teliku remonta, kuris buvo pries 20 metu ir man dave labai daug praktikos ir siandien dienai leido man nustatyti priezasti.
Kadangi is elektronikos, ir spec. ABL pabreziu - kurimas ir gamyba, valgau duona, o jis pats tai tik hobio lygyje, tai tegu tada ir nesaukia ir nelaiko saves profesoriumi visomis kryptimis. As galiu pakonsultuoti elektronikoj, o jis mechanikoj kiek supratau zenkliai daugiau nusimano ir RC uz mane, tai tegu taip ir lieka, forumas jug tam ir yra, kad pasidalinti patirtimi su kitais ir apsikeisti ziniomis, o ne kiekviena siusti pasiskaityti google ar wiki.
Sorry uz off-topika, manau daugiau bereikalingu tekstu nebus

ABL:
Matai, bajeris tame, kad jei esi specas, tai turbūt neateisi ir nesakysi "padėkit, neveikia, ką daryt?", o jei sakysi - tai girdėsi kitus, argumentuotai padiskutuosi, pasinaudosi patirtimi.
Aš tau patariau ką daryt, bet tu vis tiek užsispyręs aiškini, kad čia ne taip, kad tu geriau žinai - tai kam tokiu atveju klaust patarimo?

Primena anekdotą - "ežiukas - paukštis išdidus, kol nepaspiri - neskrenda", tai čia panašiai - "liutukas - sutverimas atkaklus, kol tiesiogiai n% nepasiunti, tol neina". Gaila, kad shitlistas user preferencuose neleidžia filtruot postų :/

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 08 Lie 2012 12:10 
Modeliuotojas
Modeliuotojas
Vartotojo avataras

ABL rašė:
Matai, bajeris tame, kad jei esi specas, tai turbūt neateisi ir nesakysi "padėkit, neveikia, ką daryt?", o jei sakysi - tai girdėsi kitus, argumentuotai padiskutuosi, pasinaudosi patirtimi.
Aš tau patariau ką daryt, bet tu vis tiek užsispyręs aiškini, kad čia ne taip, kad tu geriau žinai - tai kam tokiu atveju klaust patarimo?
Liutukas:
Matai, specas tik vienoje srityje (nors ir cia N+1 sryciu), o RC apima 4 ar daugiau ir nelaikau saves dideliu specu RC. Labai nesiveliant i didele diskusija, as matau kad paprasciausias nesusipratimas ir arogancija paeme virsu As uzpykau del pasaipos apie 100% diagnoze is patirties, nors ji ir teisinga, o tu uzpykai del kitu priezasciu susideliojes savo scenariju, kuris pripazinsiu galejo toks ir pasirodyti pagal mano postus, bet neturejau to galvoje ir del to pripazinau ir atsiprasiau. As klausiau su jau diagnoze ir norejau patarimo ka sioje vietoje patartumet daryt ir arogancija paeme virsu, nes kazka sugabejo is akies pasakyt diagnoze o pats to nesugebi, labai gaila del tokios reakcijos Taip pat is patirties galiu pasakyti, tai jaunimo problema ir nemazai ateinantys pas mane dirbti buna panasiai nusiteike, tenka aukleti. Kaip sakoma, kuo maziau zinai, tuo atrodo viskas aisku, o kuo toliau i miska - tuo daugiau medziu.
Kadangi viskas manau isaiskinta ir as dali kaltes prisiimu, paciam spresti, ar toliau ignoruosi mane ar ne. Nenori viesai, gali parasyt PM ir daugiau neberasysiu i tavo postus, uztenka vieno zodzio.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 08 Lie 2012 15:47 
Modeliuotojas
Modeliuotojas
Vartotojo avataras

Snake:
Liutukas, o kartais ta tavo n metu patirtis nesibaigia, ties teliku remontu? Kazkaip ne pirma karta matau pritatant save vos ne "elektronikos dievu" Prisiminkim ginca del stabilizatoriu lygiagretinimo, o dar tiksliau del tranzu lygiagretinimo, nu koks "eletronikos dievas" apie tai gali nezinot? Buvo ir dar kruva tavo postu, prie kuriu nieztejo nagai prisikabint, bet praleidau pro akis.
Jei ne vyriausybine paslaptis ka ten tokio pelninko kuri ir gamini. Beja dabar toki laikai kai didziaja RC hobio dali sudaro butent elektronika, o tu sakai, kad nelabai nusimanai...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 08 Lie 2012 21:12 
Modeliuotojas
Modeliuotojas

sk8robo rašė:
Snake:
Liutukas, o kartais ta tavo n metu patirtis nesibaigia, ties teliku remontu? Kazkaip ne pirma karta matau pritatant save vos ne "elektronikos dievu" Prisiminkim ginca del stabilizatoriu lygiagretinimo, o dar tiksliau del tranzu lygiagretinimo, nu koks "eletronikos dievas" apie tai gali nezinot? Buvo ir dar kruva tavo postu, prie kuriu nieztejo nagai prisikabint, bet praleidau pro akis.
Jei ne vyriausybine paslaptis ka ten tokio pelninko kuri ir gamini. Beja dabar toki laikai kai didziaja RC hobio dali sudaro butent elektronika, o tu sakai, kad nelabai nusimanai...

Nepaslaptis zinoma ir nejoks cia ne dievas ir negaliu to sakyti, pazystu ne viena zmogu kurkas daugiau ismananti ir konsultuojuos, o jis konsultuojasi pas mane to ko pats nezino. Galu gale is bendros praktikos bandom rasti aukso viduri jeigu ne vienas neturim sprendimo.
O paciam dabar nedaug laiko jau lieka knistis su lituokliu, reikia priziureti jaunima. Pridaryta devaisu ivairiu, nuo idejos iki PCB ir softo, iki dezutes ir komercijos. O RC cia ne tik elektronika, toli grazu. RC susideda mechanika, aerodinamika, varikliai. Aisku, stabiluma jau dabar kontroliuoja elektronika. Bet manau jokia elektronika nepades jei nebus geros mechanikos, visas forumas pilnas postu, ir koks 70% viskas apie mechanika (korpusai, kojos, vibracijos, gimbalai ir pan.) O apie elektronika per metus laiko prie multikopteriu perskaiciau tik gal 5 kartus.

Mano praktika prasideda dar vaikysteje. Pirma tranzistoriu ir lituokli i rankas paemiau 6 klaseje ir daugiau su jais nesiskyriau. Ir pirmas mano uzdavinys (beje kaip ir dabar) issiaiskinti kaip ir del ko viskas veikia. Teliku remontas (nauju nekondiciniu) buvo tik praktika studentavimo laikais ir po to dar kazkada ir kazkiek ten pat padirbet teko su garantiniais, ir cia viskas dar "Banga" gyvavimo laikais. Maciau visokio sh... kas liecia vaizda, televizija, gedimu diagnozavima, kaip kas atrodo, rodo ar kalba ir kur to priezastys. Aisku pradzioje kaip ir visiems viskas buvo nuo pradziu ir daug abejoniu. Po to telefono stociu iranga, jau procesorine pokalbiu apskaita kaip tik tais laikais, kai nuo nemokamu telefoniniu pokalbiu LT perejo i apmokamas minutes, tikriausiai jaunimas nelabai ir zino tokius laikus :) Va senoji telefono stotis buvo meno kurinys, kur pagrindinis elementas rele ir vietomis dar pasitaiko koks kondas ir diodas. O viskas veike, sujungimas, numerio rinkimas ir impulsu skaiciavimas ant reliu, krypties sukomutavimas ir pan. Dabar tai visi gudrus, paima CPU ir pora simtu ar tukstantuku eiluciu softo ir veikia. Po to dar seke keletas kontoru jau su kuryba, isdirbimais ir gamyba. As daugiau nuejau i skaitmenine elektronika, tad analogineje nesu kietas ir stiprus. As niekada nesiginciju jeigu pateikiami argumentai, nesvarbu kokie bebudu. Parasytu kad turiu praktikos 5-10 metu ir su tuo dirbu, ok, valio, to uztenka. Elektronika plati sritys ir yra kur raveti tiek man, tiek pensininkui, prasedejusiam visa gyvenima vien prie to. O dabar kaip pats pasisake turi tik megejo lygi ir teikiasi pareiksti kad to neimanoma. Man pasidare juokinga is tokio pasisakymo.
Beje apie antenas taip pat ne mano sritis, del to ir uzvedziau tokia diskusija kad issiaiskinti. As jau parasiau diagnoze ir kausimas buvo kur ieskoti problemos ir kaip geriau butu daryti. O man pradeda aiskinti cia va, nesamone, to buti negali, kaip cia nustatei, bedos visai kitur, vietoj to, kad susikoncentruoti i jau pakankamai siaura sriti. Mano patirtis diagnozej, jo patirtis antenose, keli sakiniai ir probemos nera. Taip reikia dirbti komandoje. O dabar matai reikia uzriesti nosi ir isivaizdinti. ABL pats turbut nenutuokdamas mestelejo minti 3 zodziais kur gali buti problema, man to pakako, tik dar nespejau isbandyti.
Zinoma gali pykti kiek tik sirdis geidzia. Jeigu teigia kad viska zino ir ismano, vadinasi nieko nezino.

O dabar atvirai pasakyk, kur as gincijaus ne savo srityje? :?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 08 Lie 2012 21:20 
Modeliuotojas
Modeliuotojas
Vartotojo avataras

liutukas rašė:
As jau parasiau diagnoze ir kausimas buvo kur ieskoti problemos ir kaip geriau butu daryti. O man pradeda aiskinti cia va, nesamone, to buti negali, kaip cia nustatei, bedos visai kitur, vietoj to, kad susikoncentruoti i jau pakankamai siaura sriti.

Įsivaizduok situaciją - nueini pas gydytoją, sakai kad sergi tuom ir anuom, viskas taip ir taip, padėt jis nelabai gali, tau reik gert vaistus X, Y bei Z ir tada žiūri į jį drėgnom karvės akim. Kas jam belieka? Turbūt tik pasakyt, kad psichologas kitam kabinete, jis gal ir galės padėt, o jei nori realiai gydytis - tai tu pasakyk simptomus, o diagnozę bei gydymo būdą leisk jam nustatyt.

Dabar gi tu atvarei "ai blogai", bet patarimus ignoruoji, mol pats geriau žinai. Nu tai ir belieka tau pasiųst tada pas tą, kuris gali paguost...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 08 Lie 2012 22:40 
Modeliuotojas
Modeliuotojas

ABL rašė:
Įsivaizduok situaciją - nueini pas gydytoją, sakai kad sergi tuom ir anuom, viskas taip ir taip, padėt jis nelabai gali, tau reik gert vaistus X, Y bei Z ir tada žiūri į jį drėgnom karvės akim. Kas jam belieka? Turbūt tik pasakyt, kad psichologas kitam kabinete, jis gal ir galės padėt, o jei nori realiai gydytis - tai tu pasakyk simptomus, o diagnozę bei gydymo būdą leisk jam nustatyt.

Dabar gi tu atvarei "ai blogai", bet patarimus ignoruoji, mol pats geriau žinai. Nu tai ir belieka tau pasiųst tada pas tą, kuris gali paguost...

Nu ir sakau, dalis tavo tiesos yra, nes gal is mano sakiniu buvo galima susidaryti toki ispudi, o minciu skaitymo aparato dar nieks nesugalvojo.
O as parasiau diagnoze kad isvengti kruva bereikalingu pasaliniu klausimu bei bandymu ir klausiau kaip galima butu su ja kovoti ir speju ne vienam buvo panasi problema. Isvertus i medicinine kalba butu - man yra alergija nuo dulkiu, ir klausimas gydytojui kaip man gydytis, kas eliminuoja eile tyrymu ir laiko gaisimo. RC srityje cia pat forume buvo N tokiu paciu diagnoziu, pvz. vaizdai su skrydziu ir klausimas ka daryt, o atsakymas padidink P ir pamazink I. Cia lygiai tas pats, is kur zino kad taip reikia padaryti tik paziurejus. As galeciau ta pati pasakyti kad jis toks ir anoks ir nieko neismano nes vien is vaizdo pasakyti negalima. Bet to as nezinau ir aklai tikiu, kad taip ir yra.
Nu ar yra pas mane tiesos bent kazkiek?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 06 Rgp 2012 16:18 
Modeliuotojas
Modeliuotojas
Vartotojo avataras

ABL rašė:
Taigi va, aš ir taip galvoju - būtum kietas bičas, tai atvažiuotum čia - oras pasakiškas, kontrolerių - krūva, su elektronika problemų nebūtų, tik spėk rėmus pjaustyt... Tai ne, sėdi ten kur myža iš dangaus, su kuo paskraidyt nėr nu ir fsiotakoje :P

Tai as ir taip kietas, arba bent jau beveik cool :D Sugrisiu, kai i pensija bus laikas, iki to laiko tikiuosi zmoniu mentalitetas jau bus pasikeites... Nieko tokio, tuoj laimesiu loterijoj, tai savatgaliais Lietuvos skraidysiu :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 06 Rgp 2012 16:19 
Modeliuotojas
Modeliuotojas
Vartotojo avataras

ups

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 2563 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 171  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Administratoriaus kontaktai: info(eta)rcm.lt