Dabar yra 08 Lie 2024 20:14

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 3087 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 206  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Tricopteris
StandartinėParašytas: 25 Sau 2011 03:35 
Modeliuotojas
Modeliuotojas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 17 Lie 2010 19:26
Pranešimai: 8223
Miestas: Campbell River, BC, CA
Tai kad as ta kamera be jokios amortizacijos prilipinau- su velcro tiesiai prie kanopeles. Vienas kolega sake, kad tas vaizdo bangavimas nuo to ir gaunasi. Dar tiksliai zinau, kad propai yra neisbalansuoti- praplatinti skyle nuo 3mm iki 8mm niekada neiseis tiesiai per centra, nors ir naudoju reameri. Pripazistu, kad cia su paskutiniu skraidymu tai perlenkiau lazda, per mazai pas mane patirties tokiems fokusams, o ir 3copteris dar tik bandymo stadijoj... Manes technika dar kolkas nebuvo pavedusi, viska ka esu supyles, tai tik del piloto kaltes, kai uzsiazartines pradedu issidirbineti, perzengdamas savo galimybes :? Manau, man reik apsiraminti :D

_________________

ABL: "jei esi nūbas - imk tai, ką turi kiti forumiečiai ir kopijuok 1:1 neanalizuojant 'kodėl' - su laiku suprasi"


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Tricopteris
StandartinėParašytas: 25 Sau 2011 21:18 
Modeliuotojas
Modeliuotojas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Rgp 2007 00:49
Pranešimai: 4908
Miestas: Siauliai-Birmingham


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Tricopteris
StandartinėParašytas: 26 Sau 2011 12:35 
Modeliuotojas
Modeliuotojas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 17 Lie 2010 19:26
Pranešimai: 8223
Miestas: Campbell River, BC, CA
Sutinku, kad medis geriau sugeria vibracija, nei kas kitas, bet as pasiliksiu prie aliuminio. Kai palenkiau viena uodega, tai vietoj ir atitiesinau, o jei butu medine, tai buciau parsineses pagaliuku zidiniui :D Pas mane dar propai neisbalansuoti, nes isplatinus skyle nuo 3mm iki 8mm vistiek prarandama centro tikslumo, nors ir naudoju reameri. Daugiau tu GWS nebepirksiu, pas juo isvis nera mesos prie pat asies, ten, kur labiausiai reikia :jak Jau turiu sioki toki amortizacijos plana V2.0 projektui- motorai tvirtinsis per guminius ziedus, tokius, kokie naudojami tvirtinti servas. Taip jie tiesiogiai nesilies prie plokstes, bet ir nesitabaluos. Kameros laikiklis irgi eis per ziedus, o pati kamera isimaus i dezute su paralonu. Jau po truputi pradedu klijuoti savo rinkinuka :woww

_________________

ABL: "jei esi nūbas - imk tai, ką turi kiti forumiečiai ir kopijuok 1:1 neanalizuojant 'kodėl' - su laiku suprasi"


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Tricopteris
StandartinėParašytas: 26 Sau 2011 20:45 
Modeliuotojas
Modeliuotojas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Rgp 2007 00:49
Pranešimai: 4908
Miestas: Siauliai-Birmingham


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Tricopteris
StandartinėParašytas: 27 Sau 2011 13:18 
Modeliuotojas
Modeliuotojas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 17 Lie 2010 19:26
Pranešimai: 8223
Miestas: Campbell River, BC, CA
Aciu uz patarima, ir dar nemokamai... :D Ideja del varztu tai labai gera, tik nezinau, ar man ji tiks. Kai pravedinejau laidus pro ispjaustytas skyles, i viena uodega netaip sukisau, ir daba jei bandysiu suskleisti, tai uzgnybs viena laida tarp aliuminio ir faneros. Tai daba 3copteris kaip ir nesulankstomas, vos telpa i mano VW Polo :? O jei galvoji, kad as pakeisiu savo nuomone apie medi, tai turi labiau pasistengti :D :D :D Nebent kazkaip sugalvotum, kaip man medinius vamzdelius pasigaminti, kad visi laidai graziai i vidu sueitu... Ir dar kad "yaw" mechanizmas per guolius ir karbono strypa irgi kartu su laidais graziai sulystu... :P

_________________

ABL: "jei esi nūbas - imk tai, ką turi kiti forumiečiai ir kopijuok 1:1 neanalizuojant 'kodėl' - su laiku suprasi"


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Tricopteris
StandartinėParašytas: 27 Sau 2011 18:52 
Modeliuotojas
Modeliuotojas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Rgp 2007 00:49
Pranešimai: 4908
Miestas: Siauliai-Birmingham


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Tricopteris
StandartinėParašytas: 27 Sau 2011 22:02 
Modeliuotojas
Modeliuotojas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 17 Lie 2010 19:26
Pranešimai: 8223
Miestas: Campbell River, BC, CA
Tai kad as dar pats skraidyti nemoku :P Dariau pirma, kad suzinociau, kaip kas veikia ir kad ismokciau skraidyti, o antras, kad dar ir gerai atrodytu. Priedo dar desiu FPV ir Flymentoriu. Jau pirmasis gavosi labai pavykes, net nesitikejau, kad bus toks stabilus, o antrasis bus dar stabilesnis, nes svorio centras bus dar zemiau. Uzsisakiau kitas asis motorams, kad galeciau juos deti is virsaus, ir pas mane V2.0 3copteryje viskas kabos is apacios. Cia kaip su lektuvais- su aukstasparniu yra daug lengviau skristi, nei su akro, nes ten viskas "kabo" po sparnu (bent jau as taip galvoju :D

_________________

ABL: "jei esi nūbas - imk tai, ką turi kiti forumiečiai ir kopijuok 1:1 neanalizuojant 'kodėl' - su laiku suprasi"


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Tricopteris
StandartinėParašytas: 06 Vas 2011 20:12 
Modeliuotojas
Modeliuotojas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Rgp 2007 00:49
Pranešimai: 4908
Miestas: Siauliai-Birmingham
Na,kas naujo? :)
As tai jau trecia savaite kaip daliu is USA nesulaukiu... seniai tiek belaukiau siuntinio.. :@


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Tricopteris
StandartinėParašytas: 06 Vas 2011 22:42 
Modeliuotojas
Modeliuotojas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 17 Lie 2010 19:26
Pranešimai: 8223
Miestas: Campbell River, BC, CA
tuoj bus nauju fotkiu mano V2.0 projekto :D

_________________

ABL: "jei esi nūbas - imk tai, ką turi kiti forumiečiai ir kopijuok 1:1 neanalizuojant 'kodėl' - su laiku suprasi"


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Tricopteris
StandartinėParašytas: 07 Vas 2011 13:52 
Modeliuotojas
Modeliuotojas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 17 Lie 2010 19:26
Pranešimai: 8223
Miestas: Campbell River, BC, CA
http://img8.imageshack.us/i/dscf0001pu.jpg/
http://img525.imageshack.us/i/dscf0002mq.jpg/
http://img826.imageshack.us/i/dscf0003o.jpg/
http://img842.imageshack.us/i/dscf0005m.jpg/
http://img714.imageshack.us/i/dscf0006ci.jpg/
http://img838.imageshack.us/i/dscf0008b.jpg/
Cia mano naujo projekto fotkes, sorry uz kokybe,pasirodo, kad dar ir kamera nemoku naudotis... Paskutinej nuotraukoj matosi "yaw" sistema-i vamzdeli ileidau neilono ivores su su ipresuotais guoliais, per kuriuos eina 6mm karbono strypas, kuris sukines gale motoro rema. Ir visi 3 laidai nuo motoro eis i vamzdelio vidu. Pavadinsiu savo zuiki
SUPERENERGOMEGAROBOFORCERIS X2000 V2.0 FPV 3COP TURBO
:D :D :D

_________________

ABL: "jei esi nūbas - imk tai, ką turi kiti forumiečiai ir kopijuok 1:1 neanalizuojant 'kodėl' - su laiku suprasi"


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Tricopteris
StandartinėParašytas: 08 Vas 2011 20:06 
Modeliuo
Modeliuo

Užsiregistravo: 01 Sau 2009 20:11
Pranešimai: 325
gal dar nematę, yra norinčių išbandyt? :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Tricopteris
StandartinėParašytas: 09 Vas 2011 01:19 
Modeliuotojas
Modeliuotojas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 17 Lie 2010 19:26
Pranešimai: 8223
Miestas: Campbell River, BC, CA
Hei, pagaliau atsirado :D As tai seniai laukiu 3copterio Hobbykinge, nes rase, kad bus kazkada, ir dar stiklo audinio, ne faneros. Siaip tai quadrocopteriai manes nezavi, nors dauguma, kas naudoja fotografijai ir filmavimui tokiais labiau skraido, nei 3copteriais, nes jie stabilesni. As tai geriau pats pasigaminsiu, toki, kokio niekas neturi cool

_________________

ABL: "jei esi nūbas - imk tai, ką turi kiti forumiečiai ir kopijuok 1:1 neanalizuojant 'kodėl' - su laiku suprasi"


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Tricopteris
StandartinėParašytas: 10 Vas 2011 23:44 
Modeliuotojas
Modeliuotojas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Rgp 2007 00:49
Pranešimai: 4908
Miestas: Siauliai-Birmingham


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Tricopteris
StandartinėParašytas: 10 Vas 2011 23:51 
Modeliuotojas
Modeliuotojas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Rgp 2007 00:49
Pranešimai: 4908
Miestas: Siauliai-Birmingham
Pagaliau ir mano zveris surinktas :)



Bus matyt kaip skris.;) Siandien reguliavau kieme kazkiek,bet gan sunkokai sekesi pagaut ta aukso viduriuka:)
Lauksim savaitgalio:)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Tricopteris
StandartinėParašytas: 11 Vas 2011 02:29 
Modeliuotojas
Modeliuotojas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 17 Lie 2010 19:26
Pranešimai: 8223
Miestas: Campbell River, BC, CA
Nu akujienai! :) Ka cia bepridursi :) Tik buk zmogus,jei sudauzysi ji (tfu tfu ftu),nuotrauku cia nekelk,nes apsiverksiu :)[/quote]
Jei ir dauzysiu, tai dar negreitai :) Siandien per vejuota diena vel aptrankiau savo 3copteri. Si karta luzo motoro remas ore. Buvau uzsisakes kitas asis motorams, kad galeciau juos deti ant virsaus, o ne kabinti, kaip dabar yra, bet atejo be griovelio paciame gale. Tai padariau grioveli ir pakeiciau asis. Dabar perdarineju savo 3copteri- motorai desis ant virsaus ir atrodo, kad reiks atsisakyti mano slidziu ir deti kempines galuose :( Su naujais propais vibracija beveik isnyko, bet davus daugiau gazo kazkaip tos aliumo slides pagavo rezonansa ir visas 3copteris pradejo purtytis, kaip 220v gaves :D Kai numeciau apsukas, tai vel normaliai kabejo. Man dar daug ka reikia isbandyti, pakol kilsiu su nauju. Noriu pasijungti FPV su kamera ir dar ta Flymentoriu reikia isbandyti, bet pirma reikia iki galo susitvarkyti savo zuiki, kad skristu be fokusu :)

_________________

ABL: "jei esi nūbas - imk tai, ką turi kiti forumiečiai ir kopijuok 1:1 neanalizuojant 'kodėl' - su laiku suprasi"


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 3087 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 206  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Administratoriaus kontaktai: info(eta)rcm.lt

 

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007