Dabar yra 29 Kov 2024 01:04

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 4 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Pavogtas kopteris
StandartinėParašytas: 17 Rgs 2017 11:04 
Modeliuotojas
Modeliuotojas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 15 Rgp 2011 21:56
Pranešimai: 7227
Miestas: Vilnius
Ne visai prie "paslaugų" bet kad kitur nesiderina ;-)
Žodžiu vakar naktį, 3:11 pavogtas kopteris iš mašinos.
Kopteris toks ganėtinai unikalus, iki sk8robo netempia, bet šiaip tokio kito nerasi - darytas su mintim tilpt į 300g ir turėt "street legal" aparatą, su kuriuo galima kad ir mieste maltis be formalių apribojimų (kiek tai etiška - kitas klausimas).
Setupas:
- RFX165 rėmas, kažkiek nudildytas kad susileistų be laisvumo, titaniniai varžtai, "sužemintas"
- T-Motor F30 varikliai, TPU 3D printinti (vietoje, mano sugalvoti - tai irgi kitur tokių nebūna) dampeneriai, capsai ant inputo (dideli, veikia kartu kaip propų stabdžiai ;-) - to irgi kitur nelabai pamatysi
- SHOT30A ESC, F4 Omnibus, RunCam Mini Swift, EWRF VTX, FrSky RX
Čia senoka foto, paskui buvo gerokai pamodintas ir propai geltoni, bet bendras vaizdas lieka - 1.2KW reaktyvinė skarbonkė ;-)

Te dar nukosėjo automobilinį DVR (LOL, čia tai akivaizdžiai nūbai, bo paėmė kamerą, o kortelės su visa scena tai ir liko - t.y. ką paėmė yra visiškai useless dalykas, tik sensorius su linze), išdaužė langą (kas realiai yra didžiausia problema, bo sostena belenkiek laiko tvarkys). Kopterį aš kitam sezonui pasigaminsiu, bus geresnis ir greitesnis, bet tuos šviežiai atvykusius "pasimokyt" pydariūgas gerai būtų pagaut - kaip ne kaip, Antakalnis kitu metų laiku yra ramus rajonas, mašinos praktiškai gali nerakint ;-)

Taigi, turint omeny kad aparatas labai specifinis (nūbas nesuvaldys, parduot "as-is" bus sunku ir labai atpažįstama, o dalimis - nu nebent kamera ir varikliai?) - viskas de-pininta, dauguma dalių nudremeliuotos kad sumažint svorį/dydį, įskaitant elektroniką - tai neturėtų būt problemos atpažįstant.
Jei kur skelbimuos užmatysit - duokit žinot, skolingas neliksiu. Negaila kopterio, gaila sugaišto laiko ir ramaus miego naktim - nepatingėkit pranešt jei kur išlys...

_________________
Nerašykit man žinučių - čia nelabai būnu. Ieškokit kitais keliais...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Pavogtas kopteris
StandartinėParašytas: 30 Rgs 2017 23:50 
Modeliuotojas
Modeliuotojas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 17 Lie 2010 19:26
Pranešimai: 8223
Miestas: Campbell River, BC, CA
UP!
Niekas neuzmatet? Kad ir kokie berazumiai bebutu, dazniausia iskart nepuola pardavineti, o jau pora savaiciu praejo. Kas lankotes snukiaknygej paveizekit plz, as pats ten nesilankau, kiek zinau ABL ir ten neina.
Dekui, Mindis.

_________________

ABL: "jei esi nūbas - imk tai, ką turi kiti forumiečiai ir kopijuok 1:1 neanalizuojant 'kodėl' - su laiku suprasi"


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Pavogtas kopteris
StandartinėParašytas: 01 Spa 2017 19:26 
Modeliuotojas
Modeliuotojas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 15 Rgp 2011 21:56
Pranešimai: 7227
Miestas: Vilnius
Aš jau ir feizbuke būnu, tik ne tuose "popsiniuose" grupsuose, kur per pirkimus/pardavimus nieko nesimato ;-)
Ieškot specialiai nereikia, nebent kas šiaip užmatys "einant pro šalį". Langą pasikeičiau, auto DVR pakeisiu, bet tą pridurką būtų smagu pagauc, bo vis tiek vieną dieną iškišinės tai, ką pajamė (nors gal ir ne, kai policijoje registravau, tai sakė pavieniai neina, kas pradeda - varo ilgai, pakol pagauna, tai pas tokius kai daro kratą (arba kokiam tabore) - randa daug tokių "neparduodamų" dalykų).
Ačiū Minde, jei kada pasirodys tas dalykas - parašysiu, o dabar kaip ir sezonas užsidaro, laikas nebe vasarines reaktyvines skarbonkes gaminc, o angarinius kopterius ruošt naujam sezonui =)

_________________
Nerašykit man žinučių - čia nelabai būnu. Ieškokit kitais keliais...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Pavogtas kopteris
StandartinėParašytas: 02 Spa 2017 00:56 
Modeliuotojas
Modeliuotojas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 17 Lie 2010 19:26
Pranešimai: 8223
Miestas: Campbell River, BC, CA
Man tai butinai ta vasarini speedster'i reik uzbaigti :) Ziemai artejant snieglenciu 2 projektai laukia, o su kopteriais mano mieste bene tik as ir dar pora teskraido, taip kad ir angaro nebus :?
Nu, jei atsiras tai parasyk :liux

_________________

ABL: "jei esi nūbas - imk tai, ką turi kiti forumiečiai ir kopijuok 1:1 neanalizuojant 'kodėl' - su laiku suprasi"


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 4 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Administratoriaus kontaktai: info(eta)rcm.lt

 

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007