Dabar yra 28 Kov 2024 14:10

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 32 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: FPV naujokas
StandartinėParašytas: 07 Rgp 2015 20:34 
Mo
Mo

Užsiregistravo: 04 Bir 2015 16:53
Pranešimai: 4
Sveiki, nutariau prisijungti prie fpvistų ir aš. Esu žalias dar toje srityje nors rc lėktuvais skraidau jau kuris laikas, bet tas tikras fpv pirmas kartas įvyko šiandien. Pabandysiu papasakot savo raidą.
Naudojuosi tokiais ale akiniais:

Atvyksta mano fpv lėktuvas Bixler 3 iš HK:

Prasideda surinkimo procesas:

Lėktuve sumontuota standartinė HK Bixler 3 įranga. + Stabilizavimui/autopilotui naudoju Turnigy T1000FC, 3200mah 3s baterija, viena viskam.
Labai ilgai vargau su video siūstuvu/imtuvu 5,8ghz buvo problema, kad testavimo režime neįjungus motoro veikė puikiai, o tik įjungiu variklį ir viskas, vaizdas ima dinginėti, t.y. 2sek rodo 2 sek triukšmas, prakeikiau boscama, paskui išsiaiškinau, kad problema buvo garso perdavimo kabelyje, jį atjungus veikė pamanomai, bet labai mažu atstumu ~500m, užsisakiau iš kitaicų immersion rc sistemą tx/rx 600mw, atvyko, pajungiau ir siūstuvas iškart apsipylė dūmais, matyt gamyklinis brokas buvo, nes elektrinėj schemoj klaidų neradau. Gyvenime nebenaudosiu immersion produkcijos. Jau buvau visai neviltyje ir fpv svajonę ruošiausi laidoti, bet užtikau Mike produkciją dragonlink su complete video sistema, tad iš Floridos atkeliavo toks rinkinukas:

Valio ir vėl gyvenimas pasidarė spalvotas, video veikia puikiai. Šiandien pratestavau fpv skrydyje, bet kadangi mano valdymas Futaba T7c 2,4ghz nedraugauja su dragonlinku, O Turnigy 9xr dar kelyje tai valdymas mane riboja iki 1,5km šiandien tuo įsitikinau, kai ties šia riba futaba pradėjo ožiuotis, nors video leistų skristi toliau, nes vaizdas ties šia riba puikus.
Įspudžiai po pirmo FPV nenusakomi, kažkas naujo kai skrendi su akiniais, nors paprastai esu atskraidęs daug valandų su įvairiais modeliais, bet pasijaučiau visišku naujoku ir nemokša, adrenalino daugybė ir kaip smagu.
Prieš pirmąjį skrydį:


Na ir pirmas FPV skrydžio video, filmuota Mobius action camu:
https://youtu.be/e3jvGcN-w9w


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: FPV naujokas
StandartinėParašytas: 07 Rgp 2015 21:07 
Modeliuotojas
Modeliuotojas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 17 Lie 2010 19:26
Pranešimai: 8223
Miestas: Campbell River, BC, CA
Kiek tu IRC Vtx'u pasiemei? Gal 100vnt? Jei taip, tai kaip ir norma kad is ju vienas sukepe, nors ir tai mazai tiketina, nes pas juos kokybes kontrole labai rimta ir dazniausia buna juzerio klaida. Ir kaip cia pirmi FVP zingsniai, tai speju taip ir buvo :?
Pirmas FPV skrydis :liux

_________________

ABL: "jei esi nūbas - imk tai, ką turi kiti forumiečiai ir kopijuok 1:1 neanalizuojant 'kodėl' - su laiku suprasi"


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: FPV naujokas
StandartinėParašytas: 07 Rgp 2015 22:01 
Modeliuoto
Modeliuoto
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 23 Rgp 2010 06:21
Pranešimai: 713
Miestas: Kaunas
O tu įsivaizduoji kokį gaidišką video TX dabar turi? Aš irgi tokį patį turiu ir žinau kas dar turi. Va ten tai quality control 0, totalus xlamas. Šika per visus kanalus, 2,4ghz valdymui jei ne FHSS moduliuotė ate ate. Pačio daikto sulitavimas tragiškas, atrodo ten girti būtų litavę. O va immersion kokybė nesveikai gera!

_________________
---->SebArt Wind S50E<----
---->Tarot 690S 3dr PixHawk<----
---->QAV250<----


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: FPV naujokas
StandartinėParašytas: 08 Rgp 2015 17:26 
Mo
Mo

Užsiregistravo: 04 Bir 2015 16:53
Pranešimai: 4


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: FPV naujokas
StandartinėParašytas: 08 Rgp 2015 17:54 
Modeliuoto
Modeliuoto
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 23 Rgp 2010 06:21
Pranešimai: 713
Miestas: Kaunas

_________________
---->SebArt Wind S50E<----
---->Tarot 690S 3dr PixHawk<----
---->QAV250<----


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: FPV naujokas
StandartinėParašytas: 08 Rgp 2015 18:26 
Modeliuo
Modeliuo

Užsiregistravo: 15 Kov 2015 23:47
Pranešimai: 326
Naujokas RC pasaulyje nereiškia naujoko schemotechnikoje arba montavime arba apskritai elektronikoje ;) Tad, nors praktika rodo, kad dažniausiai naujokai patys kalti, tačiau tai nereiškia, kad būtinai visada taip. Šiaip beprasmiška šitoj vietoj jums ginčytis ar įrodinėt savo tiesas - gal temos autoriui ir papuolė 1 iš 1000000 brokuotų IRC, kas ten žino, bet nuo to gamintojas blogesnis nepasidaro. Vardas užtarnautas gi ne su 10 parduotų imtuvų ar siųstuvų. Na ir jo pasirinktas siųstuvas - jeigu veikia korektiškai, tai kodėl ne? Tiesiog žiūrėsim kiek ilgai veiks, na bet kol veikia - tegul naudojasi, nereikia įkalbinėt mest jį lauk :) Kai sudegs, tada ir pakalbėsit kokį sekantį produktą jam rinktis cool


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: FPV naujokas
StandartinėParašytas: 09 Rgp 2015 15:03 
Modeliuo
Modeliuo
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 08 Lap 2007 15:33
Pranešimai: 376
Miestas: Senoji Varëna


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: FPV naujokas
StandartinėParašytas: 09 Rgp 2015 16:23 
Mo
Mo

Užsiregistravo: 04 Bir 2015 16:53
Pranešimai: 4


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: FPV naujokas
StandartinėParašytas: 09 Rgp 2015 16:26 
Modeliuo
Modeliuo

Užsiregistravo: 15 Kov 2015 23:47
Pranešimai: 326
Na draugiškumas jau kitas reikalas :) tai čia kaip, šitas siųstuvėlis gerai veikia kaip jammer'is? :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: FPV naujokas
StandartinėParašytas: 10 Rgp 2015 13:55 
Mo
Mo

Užsiregistravo: 08 Kov 2015 00:27
Pranešimai: 65
Akinių reikėjo neimti šitų, už 60 eurų nepalyginamai geresnė raiška.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: FPV naujokas
StandartinėParašytas: 06 Bal 2016 17:14 
Mo
Mo

Užsiregistravo: 04 Bir 2015 16:53
Pranešimai: 4
Šiek tiek atnaujinta video aparatūra buvo pastaruoju metu. Su originalia video imtuvo antena pasiekdavau tik 3 km nuotolį, toliau didelis triukšmas kildavo, tad prieš mėnesį ant fotoaparato trikojo prisukau Scoutwave 15dBi 1.2 1.3 Ghz anteną, atlikinėdamas test fpv skrydį kokybišku vaizdu nuo savęs buvau nuskridęs 7 kilometrus 600 m aukštyje, daugiau baterija neleido, sugrįžt tai reikia :) Tiesa mano "gaidiškas" video siūstuvas dar veikia :) nesudegė vis dar, gal nepakankamai ilgai skraidžiau viso apie 40h ore iki šiandien, testuosim toliau. Labai esu patenkintas tik neramu dėl pačio lėktuvo modelio, niekas nekeista, visos dalys originalios, variklis ant originalios plastmasės pritvirtintas, servos plastmasinės, tik kad papildomai sumontuoti flaps ir baterija 5000 mah. Bix3 modelio svoris kuris skraido 1,6kg. Galvoju surinkt antrą modelį tik jau su kitais komponentais:
Variklis - NTM Prop Drive Series 35-30A 1400kv / 560w
Baterija - 4S 5500mAh 30C
ESC - Turnigy dlux 55A SBEC Brushless Speed Controller
Propeleris - APC E 8x4
Kažin kaip tokia kombinacija būtų?

Antena:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: FPV naujokas
StandartinėParašytas: 03 Lie 2016 11:09 
Model
Model

Užsiregistravo: 02 Geg 2016 18:36
Pranešimai: 190
sveiki,ne mano tema,bet paklausiu
http://www.sunsky-online.com/view/13087 ... ceiver.htm
yra is sitos irangeles kas gero?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: FPV naujokas
StandartinėParašytas: 09 Lie 2016 14:49 
Modeliuoto
Modeliuoto
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2005 17:31
Pranešimai: 690
Miestas: Kaunas
Na ir as ilysiu i svetima tema ,gal kas naudojat sita CYCLOPS TORNADO OSD

Noreciau atsiliepimu


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: FPV naujokas
StandartinėParašytas: 09 Lie 2016 19:50 
Model
Model

Užsiregistravo: 13 Geg 2014 08:48
Pranešimai: 147
Miestas: Kaunas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: FPV naujokas
StandartinėParašytas: 09 Lie 2016 23:43 
Modeliuoto
Modeliuoto

Užsiregistravo: 22 Gru 2013 20:40
Pranešimai: 857
Man asmeniskai cyklops labiau patinka nei fy41ap abu veikia gerai skiriasi tik kaina abu turi viska kas reikalinga pilnavertiskam FPV .


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 32 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Administratoriaus kontaktai: info(eta)rcm.lt

 

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007