Dabar yra 28 Kov 2024 16:45

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 24 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: rcmodeliai.lt - sukciu firma!
StandartinėParašytas: 17 Lie 2011 10:42 
Mo
Mo
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 14 Vas 2011 12:23
Pranešimai: 19
Viskas prasidejo gan senai, pries gerus metus, tada dar buvau zales ir nieko apie malunus nenusimaniau. Nusipirkau t-rex 450 ir kaip visiskai nesigaudantis, nusprendziau paieskoti zmogaus kuris galetu apziureti, pareguliuoti ir kazka patarti sitoje vietoje.

Taigi parasiau keletai zmoniu, atsakymo laukti ilgai nereikejo, greit prisistate toks swokas(forume nikas Epkencijus) galintis uz 300lt viska sutvarkyti, sureguliuoti surinkti, pakonsultuoti - pagalvojau idialu.

Paskambinau, paaiskinau, kad surinkineti nereikia, ji jau gavau surinkta, noreciau, kad tik paziuretu ar viskas tvarkoj, kad nebutu kazkokiu problemu keliant, pakonsultuotu, kazkokiu patarimu duotu kaip valdyti ir t.t. Kiek dabar pamenu susitarem 150lt.
Susitarem, is pirmo zvilgsnio zmogus pasirode atsakingas, tvarkingas, uztikrino, kad jai ateiti reiks konsultacijos, mielai pades.

Atvaziuoju pas ji i namus Vilniui, zmogelis sedi virtuvej, pilna burna desru prisikimses ir pradeda jis mane kamantineti, nu neesme:) Paskuj jis man pradeda aiskinti, kaip as kam nors galvas nukaposiu su situo malunu ir pan. ok sitas irgi manau praleisim. Vnz jis pradejo man akis draskyti, kaip as nieko neismanau, koks as kvailas ir t.t. Ok neesme, svarbiausia man buvo, kad paziuretu maluna ar ji galima leisti.

Ir dabar jau kai turiu patirties, galiu laisvai daryti isvadas apie jo suteikta paslauga.

Visu pirma ant kiekvieno zingsnio jam pradeda vaidentis visokie gedimai, tai tas sulankstyta, tai anas, nors malunsparnis katik is shopo:D galutinem rezultate jam jau jo draugas aiskina, kad ziurek cia viskas ok, viskas tiesu ir t.t.

Rezume toks, pragaisau realiai puse dienos pas ji, o apciuopemo jis nieko ir nepadare(vikas buvo jau sureguliuota siuntejo), nebent sukiso keleta laidu i vidu ir ale patreckino, nors jau siuntejas pries siuntima buvo pratreckines.

Patarimai pagrindiniai buvo tokie, viskas turi buti tiesu, jokiu virbaciju, turi buti tarpas tarp menciu jai teisingai sutreckinta, viskas.

Sito posto buciau gal ir nerases, beto pastebejau, kad jis sitame forume arba adminas arba moderatorius, tad sansai sitame forume buti suprastam yra menki. Bet visdelto prisiminus jo bendravima su klientu, kuriam jis isipareigojo padeti, neatsilaikiau.

Kazkuria diena nusprendziau pasikonsultuoti del trackinimo, nes jis kaip buvo zadejas, jai ka rasyk, tikrai paaiskinsiu, niekada to nepiknaudziavau, tiesa sakant parasiau jam antra karta del patarimo, pirmas buvo iskart po konsultaciju pas ji namie.

Tai va uzklausiau jo kaip reiktu trackinti mentes, i skype, kur pries tai visalaik jis budavo, visalaik per ji susirasydavom be problemu. praeina dvi savaites, jokio ats negaunu, hm galvoju, skype ne tas chatas kuriame dingtu zinutes, turejo juk gauti, siandien vel rasau jau truputi ipikes, kad negalejo elementariai paaiskinti(nors buvo prisizadejas), kas tas trackinimas, savaime aisku per sitas dvi savaites viska pats susiradau, kaip trackinti, bet siandien is principo norejau paklausti kame reikalas, kodel esu ignoruojamas, nors pries tai taip graziai viska jis giedojo.

o cia pateiku musu paskutini pokalbi, isvadas darykit patis. Beje dar siandien paziurejau kainas jo ale internetinei parduotuvej, tai bent jau man akis issprogo. Ir siaip zmogus nelabai tvarkingos psichikos pasirode. Viskas baigesi grasinimais ir izeidinejimais.


[7/6/2011 3:47:04 PM] WebTau: sveikas, kaip sekasi?
[7/6/2011 3:47:33 PM] WebTau: norejau paklausti, kaip padaryti, kad butu tarpas tarp menciu kada sukasi:)
[9:50:44 AM] WebTau: klausyk tai tu b* zadejai pakonsultuoti jai kazko reikes, o dabar nei labas nei visogero, reiktu atsiliepima apie tave parasyti.
[10:25:49 AM] Swokas (Epkencijus): Sveikas mielas žmogau. Visų pirma tai tamstai reiktų išmokti bendravimo etiketo, po to reikšti pretenzijas. Telefoną turbūtų ponas turi, tai ir galėtų paskambinti, konsultaciją gautų bet kada, o jei bando mobilaus telefono sąskaita taupyti ir nesugeba telefonu paskambinti, tai jau ponaičio problema.
[10:26:56 AM] Swokas (Epkencijus): Kad žmonės neatrašo per skypą, gal gali būti taip kad žmogus užsiėmęs, ir negali skypu kiekvienam atrašyti, nes prisėdus prie skypo tenką valandą rašinėtis.
[10:28:19 AM] Swokas (Epkencijus): Aš neįpareigotas skypu nei tau nei kitiems atrašynėti, o jei telefono nesugebi į ranką paiimti ir man paskambinti - pačio problema.
[10:28:44 AM] Swokas (Epkencijus): o visų antra tai ir už paslaugas normaliai susimokėti nesugebėjai, kaip mažas vaikas derėjaisi
[10:28:47 AM] Swokas (Epkencijus): tai jam 120
[10:28:51 AM] Swokas (Epkencijus): tai 160 ir pan.
[10:29:09 AM] Swokas (Epkencijus): Kelsi kvailas bangas, iš vis nesulauksi pagalbos.
[10:29:11 AM] Swokas (Epkencijus): ----
[10:29:18 AM] Swokas (Epkencijus): O dabar dėstyk kas yra?
[10:29:59 AM] Swokas (Epkencijus): nes nesedesiu čia prie kompo n valandų, o po to kai nueisiu ir nesulauksi atsakymo, vėl verkšlenti pradėsi....
[10:30:40 AM] Swokas (Epkencijus): [Wednesday, July 06, 2011 3:51 PM] WebTau:

<<< norejau paklausti, kaip padaryti, kad butu tarpas tarp menciu kada sukasi
[10:30:55 AM] Swokas (Epkencijus): apie kokį tarpą tu čia kalbi?
[10:31:08 AM | Edited 10:31:16 AM] Swokas (Epkencijus): Jokių tarpų daryti nereikia kai sukasi, ar su protu susipykai?
[10:31:27 AM] Swokas (Epkencijus): tas tarpas vadinamas Tracku...
[10:31:32 AM] Swokas (Epkencijus): jį reikia naikinti
[10:31:45 AM] WebTau: sveikas, kartais zinai is zmoniu arogantiskumo, jau nelieka kantrybes..
[10:31:48 AM] Swokas (Epkencijus): tas tarpas atsiradės, vadinamas aout off track
[10:31:53 AM] WebTau: o del tarpo aciu - jau susitvarkiau
[10:32:02 AM] Swokas (Epkencijus): atima 15-20% energijos
[10:32:05 AM] Swokas (Epkencijus): vibracijos
[10:32:06 AM] Swokas (Epkencijus): ir t.t.
[10:32:43 AM] Swokas (Epkencijus): vieni minusai nuo to "tarpo" kuris matosi issilaidavus rotoriui,
[10:32:59 AM] WebTau: zinau, aciu jau viska susitvarkiau, o jai ka ta "konsultacija" uz 300lt verta maximum 50lt.
[10:33:00 AM] Swokas (Epkencijus): ir žiūrint į menčių galą.
[10:33:34 AM] Swokas (Epkencijus): tai kad mielas kliente
[10:33:39 AM] Swokas (Epkencijus): vos puse sumos sugebėjot sumokėti
[10:33:54 AM] WebTau: ir tai dabar gailiuos
[10:34:05 AM] Swokas (Epkencijus): aš perspėjau, surinksiu, bet informacijos 0 gausi
[10:34:08 AM] WebTau: nes realiai nieko tu ir neparodiai, kiek prasiau pagalbos nieko nepadejai
[10:34:22 AM] WebTau: ten jau buvo surinkta pries siuntima
[10:34:36 AM] Swokas (Epkencijus): sureguliuosiu
[10:34:44 AM] WebTau: nebuvo ten ka reguliuoti
[10:34:47 AM] WebTau: vnz sekmes
[10:34:51 AM] Swokas (Epkencijus): :)
[10:34:55 AM] WebTau: atsiliepima parasysiu esant progai
[10:35:00 AM] Swokas (Epkencijus): nu ir oragantiškumas tavo
[10:35:07 AM] WebTau: is taves ismokau;)
[10:35:32 AM] Swokas (Epkencijus): apie web tau irgi teks man parašyti atsiliepimą.
[10:35:43 AM] Swokas (Epkencijus): kad žmogus truputį su bendravimu susipykes
[10:35:45 AM] WebTau: turi nusiskundimu?
[10:35:48 AM] Swokas (Epkencijus): sekmės
[10:36:12 AM] WebTau: ne tavo reikalas kaip bendrauju
[10:36:22 AM] WebTau: kaip noriu taip ir bendraquju, nepatinka neskaityk
[10:36:37 AM] WebTau: o, kad tu zmones apipisineji, su savo paslaugom - faktas
[10:36:44 AM] Swokas (Epkencijus): :) dar paskutines 2 eilutes perskaityk...
[10:36:49 AM] WebTau: 150lt uz uz nieka:D pzdc
[10:36:51 AM] Swokas (Epkencijus): visi žmonės patenkinti ir skriado
[10:37:09 AM] Swokas (Epkencijus): o tu čia vienas toks kuris nemoka nei bendrauti, nei už paslaugas susimokėti nesugebi
[10:37:16 AM] Swokas (Epkencijus): visi paskambina telefonu
[10:37:23 AM] Swokas (Epkencijus): ir gauna visada konsultacijas ir patarimus
[10:37:26 AM] WebTau: paziuresim, kai parasisiu , greit atsiras daugiau tokiu paciu;)
[10:37:30 AM] Swokas (Epkencijus): tu vienintelis nesugebi paskambinti
[10:37:30 AM] WebTau: aha
[10:37:37 AM] WebTau: bent aju meluot ismoktum
[10:37:48 AM] WebTau: maciau kaip gauna, parasai, tai nei labas nei visogero
[10:37:54 AM] WebTau: mat nebuna jisprie skaipo:D
[10:38:02 AM] WebTau: melagis esi
[10:38:04 AM] WebTau: iskart pamaciau ta
[10:38:11 AM] Swokas (Epkencijus): tu žmogau galvą išsiplauk
[10:38:22 AM] Swokas (Epkencijus): bl jau nervint pradedi
[10:38:29 AM] WebTau: tikrai
[10:38:35 AM] WebTau: o tave kas nors kulturos moke plovejau
[10:38:42 AM] WebTau: ka tu mane cia izeidineji
[10:38:44 AM] WebTau: galva issiplauk
[10:38:50 AM] WebTau: pats issiplauk zuvie
[10:38:56 AM] Swokas (Epkencijus): ciulpk by by daune
[10:39:10 AM] Swokas (Epkencijus): nervina vaikai čia visokie
[10:39:12 AM] Swokas (Epkencijus): nesedi jies pire skuypo ir t.t.
[10:39:19 AM] Swokas (Epkencijus): kas tu man tevas kad kontroliuotum
[10:39:35 AM] Swokas (Epkencijus): u-siemes zmogus esu, nesedziu prie skypo o jis man prota pisa
[10:39:43 AM] Swokas (Epkencijus): paskambink telefonu idijote
[10:39:55 AM] Swokas (Epkencijus): telefono numeris net parduotuvej duotas
[10:40:04 AM] Swokas (Epkencijus): nesugebi?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: rcmodeliai.lt - sukciu firma!
StandartinėParašytas: 17 Lie 2011 17:51 
Modeliuo
Modeliuo
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 10 Gru 2010 13:26
Pranešimai: 396
kokios problemos susitinkam sedam y auto nulekiam iki jo palaukiam prie laiptines paziurim kas kam ciulpe suplojam delnais ir skyrstomes :frends


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: rcmodeliai.lt - sukciu firma!
StandartinėParašytas: 17 Lie 2011 19:11 
Model
Model
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 11 Lie 2011 17:56
Pranešimai: 210
Miestas: ๖ۣۜRaseiniai

_________________
Mano kontaktai avatare


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: rcmodeliai.lt - sukciu firma!
StandartinėParašytas: 17 Lie 2011 19:16 
Modeliuo
Modeliuo
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 10 Gru 2010 13:26
Pranešimai: 396
propelerij klausiau pardei sureguluot ir koncultacijos 50lt paprase tikrai nedaug cia uz honey bee cp3 3D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: rcmodeliai.lt - sukciu firma!
StandartinėParašytas: 17 Lie 2011 21:41 
Modeliuoto
Modeliuoto

Užsiregistravo: 25 Gru 2009 18:25
Pranešimai: 878
Miestas: Vilnius

_________________
Paulius


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: rcmodeliai.lt - sukciu firma!
StandartinėParašytas: 18 Lie 2011 00:28 
Modeliuo
Modeliuo

Užsiregistravo: 09 Spa 2010 21:18
Pranešimai: 272
nu, ka sutaret, ka gavai ko ne, bet taip plust zmogu jog y skypa netraso kai mobilu turi ir paskambyt gali,tai irgi mazvaikiska ir durna, nevisi am skype sedi, kitu uzsiemimu turi, o namie PC kas kitas naudojasi...,


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: rcmodeliai.lt - sukciu firma!
StandartinėParašytas: 18 Lie 2011 06:12 
Modeliuotojas
Modeliuotojas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 02 Rgp 2009 01:51
Pranešimai: 1315
Miestas: Utena
Skaitau ir nesusilaikau nuo komentaru .Tik per galva nespardykit.“Epkencijus“ Tai gerbiamas malunininku toi srity turbut be konkurencijos šiai dienai lietuyvoi LT elitas pavizdys jaunimui.
Ten apie galvu kapojimus gal ir per aštriai pasakyta ,bet taip yra pasiziurek youtube kiek prisidirba malunininkai .

Sito posto buciau gal ir nerases, beto pastebejau, kad jis sitame forume arba adminas arba moderatorius, tad sansai sitame forume buti suprastam yra menki. Bet visdelto prisiminus jo bendravima su klientu, kuriam jis isipareigojo padeti, neatsilaikiau.


Vat ir man keistas tas adminas pasirodė .Šeip jei rimtai esi Šaunuolis kad nepasikuklinai parašyt o kas yra blogiausia tai tikrai žmogeliukas kuris atstovauja LT .Tokiu atstovu mums turbut nereikia .(Vat todel as pabandes pasiskraidint persedau ant mašinėliu)ten gal ir brangiau bet patikėk manim susirenka apie 100 +-ir visiems vietos gana ,o kiek teko iš šono pasiziuret i pilotažnikus jau 10 snukiu tarpusavi nebesusišneka .Vienas už kita gudresni galiu išskiri tik Klaipėdos pora atstovu vardais neminėsiu bet kai sakant super net sugeba per skaipa viska normaliai esme paaiškint.

Na ka galima pasakyti ačiu dievui auga nauja karta kaikurie jau ptraukė elitiniu keliais ir bando but gudresniais bet keleta zmogeliuku tikrai ateityje suburs rc pilotu kolektyva .

_________________
Skype ( Shmikis. )


Paskutinį kartą redagavo gyto 19 Lie 2011 09:54. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: rcmodeliai.lt - sukciu firma!
StandartinėParašytas: 18 Lie 2011 14:55 
Modeliuotojas
Modeliuotojas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 06 Lap 2009 17:33
Pranešimai: 1299
Miestas: Utena
Na ir man teko su ta firma susidurt norejau dx7 nusipirkt, prižadėt prižadėjo o paskui kaip į vandenį nei prisiskambint nei aparatūros.

_________________
www.rokifly.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: rcmodeliai.lt - sukciu firma!
StandartinėParašytas: 19 Lie 2011 15:31 
Modeliuotojas
Modeliuotojas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 30 Geg 2006 21:30
Pranešimai: 1161
Miestas: Kaunas Vaiðvydava
ir mane apgavo, nusipirkau toki sraigtasparni Lama V4 is tos firmos , ateina siuntinys, ispakuoju, pipec ziuriu Trex-700 su kazkokiais sviecianciais ledais. Kaip taip galima elgtis? Vietoj Lamos V4 atsiusti Trex 700. wow (rock)

dabar reiks is savo kisenes moketi uz siunta kad apkeistu i Lama v4 (tmi)

Esu labai pasipiktines seip, reik turbut i teisma paduoti.....


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: rcmodeliai.lt - sukciu firma!
StandartinėParašytas: 19 Lie 2011 16:18 
Model
Model
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 08 Sau 2011 00:20
Pranešimai: 138
Kitos kalbos ir but negali , butinai teisman... :@
O seip tai ir paciam temos autoriui, neprosal butu pasymokit kalbos kulturos,pilnai suprantu epka, zmogus isvestas is kantrybes ir netokiu dalyku gali pasakyt, O plius kai jo svetainei aiskiai parasytas mob tel numeris, tai galima ir pasiskambint, o ne kiauras dienas skype floodint...
Beto evaldas ,bent jau man kai skambinau pasikuonsultuot pasirode labai malonus zmogus, viskas paaiskino ir padejo :)
Manau kaip tu su zmonem, taip ir jie su tavim.

_________________
Putinukas BIG/dx6/Airboat Turbo/Hk-450/Ikranas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: rcmodeliai.lt - sukciu firma!
StandartinėParašytas: 19 Lie 2011 16:23 
Modeliuo
Modeliuo
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 06 Bal 2010 09:54
Pranešimai: 391
Miestas: Kaunas/Palanga

_________________

- buto nuoma palangoje


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: rcmodeliai.lt - sukciu firma!
StandartinėParašytas: 19 Lie 2011 22:45 
Modeliuo
Modeliuo
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 15 Kov 2008 13:27
Pranešimai: 333
Miestas: Trakai - Vilnius
Jo Aitvarui reikia paciam nervus apsitvarkyti :) ir ismokti telefonu bendrauti :D o jei kompleksuoja sneketi telefonu reikia kantriai laukti kol atsakys skype, o ne matam varyti.

_________________
Marius
JR 11X 2.4Ghz
Trex 700DFC Pro / Trex 700 DFC Night / Logo 500 / ZMR250 / SAVAGE HP XL


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: rcmodeliai.lt - sukciu firma!
StandartinėParašytas: 19 Lie 2011 22:47 
Modeliuotojas
Modeliuotojas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 30 Geg 2006 21:30
Pranešimai: 1161
Miestas: Kaunas Vaiðvydava


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: rcmodeliai.lt - sukciu firma!
StandartinėParašytas: 19 Lie 2011 23:22 
Model
Model
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 24 Vas 2010 20:53
Pranešimai: 151
Miestas: Siauliai

_________________
E-MAXX 3905
E-MAXX 3908
E-revo wxl 7107
E-REVO 5603
SUMMIT 5607 :)
Spartan 5707L TQI
Spartan 5707


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: rcmodeliai.lt - sukciu firma!
StandartinėParašytas: 19 Lie 2011 23:34 
Modeliuoto
Modeliuoto
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 09 Gru 2006 14:56
Pranešimai: 513
Miestas: Rokiškis
Laba diena visiems ir mielajam aitvarui.
Niekas čia nevaidina jokių advokatų ir niekas manęs čia speceliai užstoti, tat būk ramus, visų čia esančių teisės vienodos.

Apie surinkimą reguliavimą: Kas skraido su sraigtasparniais, turbūt dauguma suprantant, jog norint sraigtasparnį pakelti ir sėkmingai skraidinti, tai visų pirma turi užmesti akį į mechaniką, patikrinti tam tikrus mazgus ar jie gerai užveršti ir užloktaitinti, nes nors vienas ball`sas atsisuks ar pan. - modelį palaidosi. Negana to padaryti mechanikos setupą (servos centruose, ball linkus sureguliuoti ir pan.), + reguliatoriaus ir gyro nustatymus padaryti bei aparatūra sukonfiguruoti tinkamai. Tai užtrunka keleta valandų.

Ponaičio aitvaro malūnui nebuvo nieko panašaus padaryta siuntėjo, kaip jis bando save itikinti (turbūt pirkėjas itikino), nes elementari funkcija nebuvo aktyvuota kaip swash mixas :) Bet čia neesmė. Atlikau visus darbus, sutvarkiau instaliacija, paklausinėjau, papasakojau, patariau. Nežinau kiek ponaitis isigilino, tačiau jau čia nebemano problema. Kaip bebutų buve, po viso darbo nulekėms į aikštelę ir pademonstravau kaip viskas skrenda ir pan. Patariau neskraidyti pasitreniruoti, o jau po poros dienų skambino ir detalių prašė. Kaip bebūtų buve, viską galiu papasakoti ir antrą kartą, tik mat jam buvo sunku man paskambinti. Visi žmonės man paskambinę gauna patarimus ir konsultacijas, nors ir nėra jis buves ar esamas klientas. Neskirstau aš žmonių dalindamasis informacija. Taip, kad ponaiti aitvarai tu nei ignoruojamas buvai nei kaip kitaip engiamas, tiesiog bandei sutaupyti apie ~1 Lt už kurį būtum pašnekėjęs su manimi kokias 5-10 min.

Kodėl nebuvo atrašyta skypu: Nei privalau aiškintis dėl to nei ką, tačiau papasakosiu visiems. Skypu gaunu į dieną begale visokiausiu žinučių ir pan. tačiau tikrai atrašau tik labai didelei mažumai (ir tai visi jie būna draugai, pažystami ir t.t.). Jei aš bandau kam nors atrašyti, valandos ir nėra. Tat skypu nevisada mane pagausi. Telefonu - taip, visada atsiliepiu, o jei nebunu šale telefono - perskambinu!!!! Galų gale yra toks dalykas pas mane kaip mokslai, praktika (skrydžiai su lektuvais), reikalai dėl mano pačių vėstuviu ir begalė kitu reikalų. Tikrai nesuspėju visiems atrašyti skypu.

Esu kulturingas ir santūrus bei draugiškas žmogus, tačiau mano kantrybės taurelė labai mažytė. Greitai užsiplieskiu ir pan., jei kas bando išvesti mane iš kantrybės, bei sakau tiesiai šviesiai ką galvoju. Kartais tai gerai, kartais ne visai (kaip šiuo atvėju). Tačiau kai tu išlipi ne to koja iš lovos, o ir taip nesekminga diena, dar ponaitis aitvaras prisistatė su savo nebųtomis pretenzijomis, neva aš jį ignoruoju ir nesuteikiu informacijos, nors pats nesugeba paskambinti telefonu ir išveda iš kantrybės. Tat ir gauna kruvą keiksmažodžiu. Nemėgstu tokių žodžių sakyti žmonėms ir dar labiau bendraminčiams modelistams, ir dėl to pats gailiuosi ir tamstos atsiprašau, tačiau pats išvedei mane iš kantbės.

Dėl sukčiavimo: Nesijaučiu jokiu sukčiu ar dar kuom nors. Padirbau savo darbą, paaiškinau, pademonstravau kaip viskas veikia ir pan. Už pusė dienos gavau uždarbį ir patraukėms kiekvienas savo keliu. Tat nešmeišk manes čia sukčiumi. O dėl konsultacijos tai tam yra skirtas telefonas. Numeris mano viešai skelbiamas parduotuvėje. Problėmu manau nėta surasti mano nr. O kad ir pats esi karšto bųdo tai ir mūsų pokalbyje matosi ir tvo tonas čia vorume jaučiasi kitoks.

Evaldas.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 24 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Administratoriaus kontaktai: info(eta)rcm.lt

 

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007