Dabar yra 28 Kov 2024 11:35

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 621 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 38, 39, 40, 41, 42  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Frsky TARANIS
StandartinėParašytas: 03 Lap 2016 17:40 
Model
Model

Užsiregistravo: 17 Bal 2009 16:24
Pranešimai: 210
Miestas: Vilnius
Man rodos Taranio softas su opentx tik bendrą pavadinimą turi.

_________________
Ansmann X4 Team Edition
XRAY T3


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Frsky TARANIS
StandartinėParašytas: 03 Lap 2016 19:38 
Modeliuotojas
Modeliuotojas

Užsiregistravo: 28 Geg 2010 17:23
Pranešimai: 1295
Miestas: Vilnius

_________________
Asmeninė svetainė


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Frsky TARANIS
StandartinėParašytas: 03 Lap 2016 22:18 
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 06 Lap 2008 22:15
Pranešimai: 224
Miestas: Vilnius
Painu.. :D Bootloaderio lange pas mane tas pats vaizdelis tik versija 2.1.6 OpenTX 2.1.9 firmwaro versiją man pasiūlė atiųsti OpenTX Companion softas atsisiustas iš OpenTX puslapio. Bet Radijos jis nematė. Naudojausi Zadig, čia viskas veikė kaip rodoma. Failą grudau per usb cardreader'į ir poto flash'inau per pačią radiją. Forume parašiau nes tikrai jau susipainiojau.. Prisiskaičiau daug ir bandymų visokių buvo, bet matyt ne viską suprantu, gal ir kalbos barjeras kažkiek trukdo, terminologija ne visada aiški. Na pasigilinsiu dar į tą tavo video.. Lyg šito dar nežiūrėjęs. Youtube daug tu video, skaičiau ne vieną tema užsienio forumuose ir bloguose.. Daugiau video yra kur rodo su senesnėm versijom arba su Senesniais Taraniais.

EDIT 22:35 - nieko naujo aš tame video nepamačiau. Viską taip dariau. Skirtumas ten tik vienas, ten vėl gi rodo su senesne versija ir greičiausiai ne su LBT.

_________________
..o laiko taip trūksta viskam..


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Frsky TARANIS
StandartinėParašytas: 04 Lap 2016 18:53 
Modeliuotojas
Modeliuotojas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Rgp 2007 00:49
Pranešimai: 4908
Miestas: Siauliai-Birmingham
USB laidas tikrai geras?
Man is kokiu 6 usb laidu tik vienas teveikia :) Kiti matyt su visokiais ten aiskiais ir neaiskiais devaisais ateje, tai net neaisku kiek ten laidu vidui, gal tik 2 + ir - :))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Frsky TARANIS
StandartinėParašytas: 04 Lap 2016 20:04 
Modeliuotojas
Modeliuotojas

Užsiregistravo: 28 Geg 2010 17:23
Pranešimai: 1295
Miestas: Vilnius

_________________
Asmeninė svetainė


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Frsky TARANIS
StandartinėParašytas: 04 Lap 2016 20:45 
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 06 Lap 2008 22:15
Pranešimai: 224
Miestas: Vilnius
Apskritai neaišku ir painu su tom versijom.. Buvo 2.1.6 ir apie LBT byloja tik lipdukai ant korpuso. Kiek paskaitau tas LBT kaip ir geriau, nes skenuoja diapazoną ir ieško laisvų dažnių ir daugiau galios duoda negu paprasta versija. Yra youtube video kaip bičiukas spektro analizatorių prijungęs rodo. O gal aš nesupratau kažko, gal viskas atvirkščiai? Nesu visiškai žalias kompuose ir elektronikoje, bet čia kažkaip jau susipainiojau.. Daug įvairios informacijos kuri klaidina. Kažkuriam forume radau komentarą, kad kažkokia defektuota ta 2.1.6 versija, bet tai pavienis komentaras. Dar pvz. radau aprašyma, kad LBT turi turėti tik D16 ir LR12 modas, jei tik D16 tai čia viena iš ankstyvųjų versijų, jei dar turi ir D8 tai čia international versija. Pas mane yra visi trys, tai kaip čia suprasti jei aparatas atvažiavo apklijuotas lipdukais LBT. Kitur rašo, kad viskas taip ir turi būti.. Dauguma rašliavos yra daugiau kaip pusės metų senumo. Nelabai supratu, kas yra oficialu, kas neoficialu. FrSky paskutinę versiją pateikia 2.1.6. OpenTX companion iššoko lentelė ir atsiuntė 2.1.9, kurią dabar ir sugrudau.

Bėdos: Open TX Companion radijos nemato kaip rodoma visose tose instrukcijose ir kompas nemato jos viduje įdėtos sd kortelės prijungus bootloader režimu. Kažką naujinti ar įkelti galima tik naudojant usb cardreaderį. Dariau viską pagal instrukcijas ir niekas nepadėjo. Niekas nenusiskaito ir neįsirašo.

_________________
..o laiko taip trūksta viskam..


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Frsky TARANIS
StandartinėParašytas: 04 Lap 2016 21:02 
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 06 Lap 2008 22:15
Pranešimai: 224
Miestas: Vilnius

_________________
..o laiko taip trūksta viskam..


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Frsky TARANIS
StandartinėParašytas: 04 Lap 2016 23:04 
Modeliuotojas
Modeliuotojas

Užsiregistravo: 28 Geg 2010 17:23
Pranešimai: 1295
Miestas: Vilnius

_________________
Asmeninė svetainė


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Frsky TARANIS
StandartinėParašytas: 05 Lap 2016 23:58 
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 06 Lap 2008 22:15
Pranešimai: 224
Miestas: Vilnius
Hm.. Companion'as pas mane 2.1 Kaip minėjau jis siulo man kaip naujausia openTX FW versija 2.1.9. var.217 2016-09-15. Failą išsisaugau kompe. Tada Companione spaudziu "Write FW to Radio". Failas ikrenta. Daugiau Companionas nieko nemoka daryti. Tuomet jau su atjungtu laidu, kad naujinti FW, tai bootloaderio rezime darau upgrade. Suvalgo.. Kad atnaujinti bootloaderį įjungiu radija normaliai , einu į folderius ir susiradęs folderį [Firmwares] spaudziu .bin failiuka. Suvalgo.. Dabar pas mane ir FW ir bootloaderis v2.1.9. Atsiųsta .bin failiuko versija "Plus" kaip priklauso. Bet Companionas radijos vis tiek nemato. Beje, kai prijungi laida su išjungta radija- Windozes Device manageris rodo "STM32 BL", jei su įjungta BL rezimu- rodo "Frsky Taranis BL". Pastarasis irgi su šauktuku buvo. Niekas jo nepataiso išskyrus Zadig. Bandžiau ir USB draiverius kišti atsisiustus iš OpenTX puslapio.. Beje nemato kompas ir SD kortelės prijungus USB laidą bet kokiu režimu..

_________________
..o laiko taip trūksta viskam..


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Frsky TARANIS
StandartinėParašytas: 06 Lap 2016 00:22 
Modeliuotojas
Modeliuotojas

Užsiregistravo: 28 Geg 2010 17:23
Pranešimai: 1295
Miestas: Vilnius
Tai pas tave neatsinaujina bootloaderis ir todel ijungus radija bootloader rezimu su tais trim mygtukais Companion nemato radijos. Atnaujink radios FW metodu su isjungta radija, kad atsinauintu BL.

Device manager'i istrink STM32 BL device'a, restartuok kompa. Ijunk laida su išjungta radija ir atnaujink draiveri su 2.2 zadig programa. Tikėkimės, kad šioje vietoje tavo kompas bus šviežiai paruoštas rimtiems darbams :) Tada atnaujink FW su išjungta adija pažingsniui kaip sakoma čia, o ne per tuos meniu vidinius Daryk viska pažingsniui ir turi veikti, nes veikia man :) Na tik aišku backup nepasidarysi, nes dabar neveikia tau su Companion. Mano manymu šią oficialia perrašymo procedūrą žingsnelis po žingsnelio, be interpretacijų, turėjai pabandyti pirmiausia, o ne tiek laiko diskutuoti ir bandyti viską per aplinkui, per vidinius radijos meniu, bet tik ne oficiliu būdu pažingsniui.

Trumpai tariant Companion softe pasirink write firmware to radio , atsidariusiam lange pasirink parsisiųsta Plus firmwaro versija ir spausk write to tx. Turi prabėgti žalia juosta indikuojanti, kad vyksta procesas. Kai užbaigs duok dar 10sec pabaigti viska iki galo. System try daryk unmount STM32 BL tarsi kokiam atminties fleshiukui ir turi buti viskas atsinaujine šioje stadijoje. Mano atveju dabar dar reikia restartuoti kompa, kad susitvarkytu draiveris, nes atsiranda sauktukas indikuojantis, kad kazkas negerai ir jau po restarto gali jungtis su companion.

_________________
Asmeninė svetainė


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Frsky TARANIS
StandartinėParašytas: 06 Lap 2016 23:23 
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 06 Lap 2008 22:15
Pranešimai: 224
Miestas: Vilnius
bootloaderis pas mane atsinaujino, ta rodo radija. Nežinau, niekas nesigauna. Išbandžiau viską.. :(

_________________
..o laiko taip trūksta viskam..


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Frsky TARANIS
StandartinėParašytas: 06 Lap 2016 23:34 
Modeliuotojas
Modeliuotojas

Užsiregistravo: 28 Geg 2010 17:23
Pranešimai: 1295
Miestas: Vilnius

_________________
Asmeninė svetainė


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Frsky TARANIS
StandartinėParašytas: 05 Vas 2017 20:15 
Modeliuotojas
Modeliuotojas

Užsiregistravo: 13 Rgp 2012 22:13
Pranešimai: 1376
Miestas: Kaunas
Klausykit, imanoma padaryti, kad gimbalo centras (nejudinant) stick'u nesokinetu per 1-2us? Ar sis reikalas issprendziamas tik keiciant svirteles i kitas kokybiskesnes?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Frsky TARANIS
StandartinėParašytas: 06 Vas 2017 01:11 
Modeliuotojas
Modeliuotojas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 17 Lie 2010 19:26
Pranešimai: 8223
Miestas: Campbell River, BC, CA

_________________

ABL: "jei esi nūbas - imk tai, ką turi kiti forumiečiai ir kopijuok 1:1 neanalizuojant 'kodėl' - su laiku suprasi"


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Frsky TARANIS
StandartinėParašytas: 06 Vas 2017 11:45 
Modeliuotojas
Modeliuotojas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 29 Gru 2013 13:48
Pranešimai: 1020
Miestas: Rumšiškės
deadbandas gerai ale kažkas erzinančio tame yra, nes Jeti kuomet gavau kuris su halo sensoriais visai kitoks valdymas patapo, tiek lektuviukams tiek kopteriams.
Frsky dabar išleidęs upgrade gimbalus su halo tad situacija turėtų būti stipriai kitokia nei su potenciometrais.

_________________
Auto
Kopteriai
Jau blin ir lėktuvai :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 621 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 38, 39, 40, 41, 42  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 6 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Administratoriaus kontaktai: info(eta)rcm.lt

 

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007