Dabar yra 05 Lie 2024 19:04

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 1 pranešimas ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: .....::::: Headplay Video akiniai :::::.....
StandartinėParašytas: 03 Rgs 2010 21:30 
Modeliuoto
Modeliuoto
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 09 Gru 2006 14:56
Pranešimai: 513
Miestas: Rokiškis
Sveiki,

Nutariu parduoti puikius Headplay video akinius, apie kuriuos kažkada labai svajojau, tačiau kai isigijau tai per pusantrų metų sugebėjau vos 3 kartus nuvažiuoti į lauką ir pskridyti su jais, man jų ir savo pinigų investuotų pagailo. Dėje taip, FPV man kažkaip neprigijo, vis tik sraigtasparnius mėtyti man ore man sekasi kur kas geriau ir dauk labaiu patinka.

Akiniai idealios būklės, nes su jais buvau tik 3 kartus išlėkęs :) Prie ju komplektacijoje yra akiniai, pagr. smegenys, originali dėžė, užsegamas originalus medžiaginis dėklas, maitinimo laidas, video spec. laidas, ausinukai, USB raktas.

Akiniai puikiai tinka FPV srityje, taip pat galima namuose ar tai kokios nors kelionės metu žiurėti filmus ar peržiūrėti filmuotą/fotografuotą medžiagą ir pan.

Taip pat jų didžiulis pliusas yra tai, kad puikiai tinka žmonėms kurie turi problemų su akimis, t.y. nešioja akinukus. Kiekvienas lešis susireguliuoja individualiai pagal aki ir reguliuojasi tarpas tarp akių. Žodžiu pasakiškas dalykas tik gaila kad nenaudoju.

Pardavimo tikslas: Kaip ir minėjau per pusantrų metų sugebejau panaudoti vos 3 kartus, taip pat ketinu isigyti naują sraigtasparnį taip kaip tik prisidėsiu prie bendros sumos.

Mokėjau kažkada $479.95USD + siuntimas + mokesčiai (kažkiek), dabar žiūriu galima rasti ir 17% nuolaidą t.y. už $399.00USD + siuntimas + mokesčiai (kažkiek) t.y. gaunasi ~ 1200 Lt + 100-200 Lt - Viso apie 1300 - 1400 Lt.
http://www.nghobbies.com/cart/index.php ... cts_id=474

Aš norėčiau bent jau 989 Lt.
Kontaktai: Tel.: 867054910 ; Skype ID: swokas, el. pašas: swokas@gmail.com

Foto:















Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 1 pranešimas ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Sargybinis ir 7 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Administratoriaus kontaktai: info(eta)rcm.lt

 

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007