Dabar yra 26 Bir 2026 11:58

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 8 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Parduodu nauja putinuka, nebrangiai
StandartinėParašytas: 08 Rgp 2010 13:10 
Mo
Mo

Užsiregistravo: 08 Rgp 2010 12:54
Pranešimai: 9
Sveiki,

parduodu savo kokybiskos gamybos putinuka, be elektronikos. Yra visi eleronai. Kaina 45Lt.
Kontaktai:
Vytautas
Tel. nr. 863619428







Paskutinį kartą redagavo ignuxas 09 Rgp 2010 00:08. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Parduodu nauja putinuka, nebrangiai
StandartinėParašytas: 08 Rgp 2010 14:21 
Modeliuo
Modeliuo
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 04 Vas 2010 12:29
Pranešimai: 280
Miestas: Utena
Visu pirma sumazink nuotraukas;
Antra, kas yra akseleronai? :D
Trecia, kaip uz toki putinuka tai kaina kosmine cry


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Parduodu nauja putinuka, nebrangiai
StandartinėParašytas: 08 Rgp 2010 22:30 
Mo
Mo

Užsiregistravo: 08 Rgp 2010 12:54
Pranešimai: 9
Krc 1.matau nk neismanai apie putinukus tai geriau patilek, o 2.c 70 wisai popigeje prastumiu nes putinuko kaina nuo 80~100lt tai geriau tilek nes mali suda xD
Rasykit arba skambinkit nr wirsuje
L-A-B-A-S


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Parduodu nauja putinuka, nebrangiai
StandartinėParašytas: 08 Rgp 2010 22:49 
Modeliuoto
Modeliuoto
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 07 Sau 2007 16:42
Pranešimai: 687
Miestas: Kauno r. Linksmakalnis
Pirmiausia tai jaunuoli nuimk gaza, o antra putinuko (kurio kaina 80-100lt) pagaminimo kokybe buna GERA, o tavo gaminio sprendziant is foto sakyciau truputi zemesne nei vidutine... ir vertas ne daugiau 40lt. taip kad nevaidink proto guzo ir nusileisk ant zemes

_________________
Futaba T10CP
WFT08S 2.4GHz
LRP S10 Twister BX
Putytė ir dar daug kitų keistų žodžių...

Tikiu į Yamahą


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Parduodu nauja putinuka, nebrangiai
StandartinėParašytas: 08 Rgp 2010 23:12 
Modeliuotojas
Modeliuotojas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 13 Bir 2008 17:13
Pranešimai: 1643
Miestas: Klaipėda
Na bet tikrai, kas tie akseleronai?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Parduodu nauja putinuka, nebrangiai
StandartinėParašytas: 08 Rgp 2010 23:15 
Model
Model

Užsiregistravo: 08 Vas 2009 20:33
Pranešimai: 209
eil as manau kad tai yra eleronai ir elevator
P.S patarima pardavejui eigu jau padarei sparna is baltos putos geriau nusipirk anglies 3x1000mm ir iklijok i sparna, todel kad sparnas greit suluz darydamas akrobatines figuros.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Parduodu nauja putinuka, nebrangiai
StandartinėParašytas: 09 Rgp 2010 11:33 
Modeliuo
Modeliuo
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 04 Vas 2010 12:29
Pranešimai: 280
Miestas: Utena


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Parduodu nauja putinuka, nebrangiai
StandartinėParašytas: 09 Rgp 2010 12:00 
Mo
Mo

Užsiregistravo: 08 Rgp 2010 12:54
Pranešimai: 9
Na lektuva truputi patvarkiau, pagrazinau, sparnuose yra lanzeronai.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 8 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Administratoriaus kontaktai: info(eta)rcm.lt

 

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007