Dabar yra 23 Rgp 2019 12:10

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 32 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Lie 2006 21:47 
Modeliuoto
Modeliuoto

Ei ei ei! pala, siaip as esu pilanametis ir tada buvau, tad vadovo kalte cia maziausia, jis atsakingas tik uz burelio vaikus, o as esu laisvasis narys kuris modeliuoja savo nuoziura ir prie burelio prisidedu tik varzybom, tad klaipedos burelio vadovas cia ne prie ko. O antra, tai as nepamenu kad tose varzybose butu buves klaipedos laivininku vadovas... nors gal blogai pamenu, bet ukso su donatu tikrai niekas ten nepriziurejo. Na, sakyciau cia tiek mano kalte kad patingejau po tase raustis ir susirast savo kola ir griebiau kazkieno "gira", bet kitavertus neatleistina kai nitruchos i girios butelius chebra prisipila..

O siaip jo, nevalingas refleksas viska poauostyt ka i burna dedi tai buvo gal pusmeciui atsirades:) nors ir dabar kai ne savo biuuteli pasemu visalaik pauostau:D

Siaip ar taip, viskas aciu dievui laimingai baigesi. Ir mano nuomone vadovai cia maziausiai deti, juk visu pirma mes patys turim mastyt o vadovai tik pasako teisingai ar nea. Kitas reikalas jei tas bambalis butu pasitaikes kokiam maziukui uz kuri vadovas atsakingas, vo tada tai jau butu tikrai vadovo aplaidumas.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Lie 2006 05:35 
Modeliuoto
Modeliuoto

Jei nesupratai taves niekas niekada ir nekaltino. Pagrindine kalte ant ukso kuris laike kura giros bambalyje, o kiek zinau jo vadovas tuo metu buvo V.Butkinas.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 32 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Administratoriaus kontaktai: info(eta)rcm.lt