Dabar yra 16 Bir 2024 05:57

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 17 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Su praejusia balandzio 1'aja ''Apie moliny hely''
StandartinėParašytas: 02 Bal 2012 19:13 
Modeliuotojas
Modeliuotojas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 26 Rgs 2011 09:00
Pranešimai: 2562
Miestas: Vilnius
Senas geras prikolas, jei netingi paskaityt :)

Gintaras21 Pranešimo tema: klausimas del menciu, LAMA v3
Parašytas: 03 Sau 2011, 23:04

Sveiki norejau paklausti, ar galima vietoj normaliu sraigtasparnio menciu,pritaikiti jam darytas pacio. Mano draugas sake kad buvo savo trex500 padares mentis is gipso kartono, ir labai gerai skrido ir pigiai kainuoja. As ta pati meginau darit tik ant mazesnio helio T.Y lama v3 bet jis man iskart suduzo,tik pakiles nuo zemes,nuluzo visa uodega o mentis vos akiu neismuse:(
tai gal galit patart kaip is to gipso kartono padaryti man mentis kad viskas normaliai butu?
Labai aciu.
va cia mano gamintos,ne is gipso bet is pjuklelio, manyciau labai gerai su juom skrist turetu, nes draugas sake irgi daresi is pjuklelio tai gerai skrido.
http://img819.imageshack.us/i/p1030398i.jpg/
laukiu komentaru,galbut turit patarimu kaip geriau padaryt?
tiesa viena mentis apie 1cm trumpesne,bet kaip draugas sake tai gali buti paklaida,iki 2~3cm, Ka jus manot?








stevita Pranešimo tema: Re: klausimas del menciu
Parašytas: 03 Sau 2011, 23:54

Gipso kartonas,geležies pjūkleliai,dar stiklas nuo lango,ną peilis.Ką dar galima pasiūlyt?Kas gali dar geriau sužaloti ir užmušti?




Airazz II Pranešimo tema: Re: klausimas del menciu, LAMA v3
Parašytas: 03 Sau 2011, 23:54



Gintaras21 rašė:

[...]tiesa viena mentis apie 1cm trumpesne,bet kaip draugas sake tai gali buti paklaida,iki 2~3cm, Ka jus manot?



Patarsiu bėgti kuo toliau nuo tokių "draugų", jei gyvent nenusibodo.







Gintaras21 Pranešimo tema: Re: klausimas del menciu, LAMA v3
Parašytas: 04 Sau 2011, 00:07

Bet as draugu tikiu, jis pradejo su heliais skraidyt kai jam buvo 8 metai pirma heli gavo ir jau 3 metus skraido. Tai jis tikrai zino ka sako.
ir buvo netgi pats ir heli pasidares.Darbu pamokoi sake nulipde is molio,sudejo visa aparatura, ir sake viskas normaliai skrido,bet kadangi po to pinigu prireike tai pardave. Dabar sake kazkoki nauja pirks Swift3 man rodos,sake irgi labai geras 3d helis,bet tik sake reiks dar pataupit biski,nes sake ne viena ir ne du tukstancius kainuoja......
P.S jeigu reikia galiu pagaminti kokia nors dali ir jusu modeliu,heliui ,masinai ir .t.t, del kainos susitartume brangiau 50lt nekainuotu,ziurint kokia dalis,jeigu sudominau man i PM rasykit pageidavimus.






.Anglas Pranešimo tema: Re: klausimas del menciu, LAMA v3
Parašytas: 04 Sau 2011, 00:26

Ir tu tiki draugu? is molio heli? tu gal pakvaisai? jis tokio svorio nepakeltu nebent ka jis ten moline elektronika sudejo? man rodos tau tikrai atsibodo gyventi...







Gintaras21 Pranešimo tema: Re: klausimas del menciu, LAMA v3


Nu jisai man sake idejo pacio gamintas servas,ir varikli is plauku dziovintuvo,sake viskas normaliai skrido bet po to reikejo pinigu ir berods uz 350 pardave ji .
dabar jis dar viena projekta daro sake kazkoki trikopteri,ar kazka panasaus gamins, vien is savo turimu mediziagu,sake jau surinko varikli,ir rema paprasysiu gal foto man atsius tai idesiu kad ir jus pamatitumet.ir manes kaip tik paprase mentis tam jo aparatui pagamint,uztai leis man pirmam ta trikopteri ismegint pakelt i ora






Airazz II Pranešimo tema: Re: klausimas del menciu, LAMA v3

Sakau rimtai, arba meluoja tas vaikas, arba visiškas (atsiprašau uš žodį) idiotas yra. Sraigtasparnį iš molio? Servas pats gamino? Mentės iš gipskartonio? Kažkas labai smarkių klijų prisiuostė.

O mentės turi būti idealiai vienodo ilgio, idealiai vienodu kampu pasuktos ir idealiai vienodo svorio, kitaip turėsi vibracijas. Tiesą sakant, vibracijos būtų tikram sraigtasparnio modelyje. Tavo variantu viskas išsitaškys gabalais ir kam nors išdurs akį (geriausiu atveju).


Beje, Swift3 nėra 3D helis, ten paprasčiausias co-axial'as. Tik dar kartą parodo, kad tavo draugas pats nežino, apie ką kalba.



Dėl trikopterio, tai tau pirmam leis ne dėl to, kad geras draugas esi, o dėl to, kad greičiausiai viskas išsitaškys gabalais ir tiesiog baisu jam pačiam šalia stovėt






Gintaras21 Pranešimo tema: Re: klausimas del menciu, LAMA v3


ne taip negali buti..... Mano draugas profesionalas ant situ daliku,jis viska zino visas smulkmenas.Jis sake jau ne viena toki sraigtasparni is molio,is plastiko padares ir yra pardaves,uz nemaza suma pinigu.Saike kai baiks gaminti trikopteri vel uzssiims heliu gamiba nes sake turejo jo tie heliai paklausa,per menesi kokiu 3-4 parduodavo. Cia as paskaiciavau,jis sake viena mazdaug 70klases savo gamibos heli parduoda uz 300lt,molis uz kg apie 6lt. Sake vienam heliui jis molio sunaudoja apie 4,5~5 kg,priklausomai nuo to ar daro mentis is molio ar ne. + varikliai servai ir .t.t jam atsieina apie 50 lt. Tai paskaiciavus helio savikaina yra apie 80lt,tai manau gan apsimoka tokius dalykus daryt ir pardavinet. As irgi pradejau gaminti dabar toki truggy ,jau viska pasidariau tik truksta kebulo,o kaip zinia kad kebula padaryt reikia molio,arba gipso kartono,tai dabar galvoju is ko geriau ta kebula daryt,draugas sake daryt is molio tipo lengvesnis bus,bet man kazkaip labiau prie sirdies gipso kartonas. Ka patartumet jus is ko gaminti,kokius klinus nauodoti jeigu darant is gipso kartono,draugas sake labai gerai laiko tie paprasti balti kanceliariniai klijai,arba piestukiniai,ka manot jus?
Pabaigus gaminti truggy galvoju daryt dar kazkoki judanti aparata,ka pasiulitumet?






Airazz II Pranešimo tema: Re: klausimas del menciu, LAMA v3


Pakviesk tu tą savo draugą į forumą, tegul parodo video kaip molinis helis skrenda. Nes dabar toks vaizdas, kad kažkas sėdi ir svajoja kambarėlyje kur sienos minkštos ir durys rankenų neturi...



Gintaras21 rašė:
+ varikliai servai ir .t.t jam atsieina apie 50 lt.


Tai kad už tokią sumą net mažiausiam Lama V3 malūnėliui sunkiai rasi naują elektroniką, o čia rimtam .70 klasės malūnui? Kažkas labai (LABAI) smarkiai svaigsta.


Gintaras21 rašė:
jau viska pasidariau tik truksta kebulo,o kaip zinia kad kebula padaryt reikia molio,arba gipso kartono,


Šitą dalį perskaitęs pradėjau juoktis ir išpurškiau arbatą ant monitoriaus Kėbulą iš molio? Taip pat sėkmingai gali iš varškės daryt





Gintaras21 Pranešimo tema: Re: klausimas del menciu, LAMA v3


Dabar draugas laikinai neturi kompo,nes sugadino sake kazkokio detales is dezes kompo prireike iseme,ir ziuri pist jau nebegyvas kompas,tai db sake laukia kol grys jo draugas is uzsienio ir pataisys, o kai tik sutvarkys butinai pakviesiu i foruma.Galesiu rytoj ideti visu detaliu foto,o kai pagaminsiu kebula tai ir video kaip vazioja,seip jau pats nusprendziau kad kebula darysiu is molio,geriau klausisiu draugo vis del to zmogus zino ka sako, juk ne vienus metus jau su to moliu dirba.Ir dar paziurejau internete kad gan populiarus modelis yra putinukas,tai glavoju po savo truggy ji gaminti ,bet velgi man iskilo dilema is ko gamint dar atsimenu viena karta draugas minejo kad labiausiai tinka tokiem nedideliem lektuveliam iki 1m~1,20m sparno mojo, 2~3mm skarda, sake geriausiai kad cinkuota butu ir neplonesne negu 2mm, o sparnam privalumas butu netgi iki 4mm. Tai vat speju reikia protingo zmogaus ir klausit, bei daryt ta putinuka is skardos,aisku skarda nera lengva apdirbt,bet kaip zinom Grozis reikalauja auku.beto gal mazdaug zinot skardos kainas,nes paskaiciavau man reiktu apie 2kvadratu,beto dar reiktu ir kazkokiu kniedziu su kuo tarpus sujungt,geriausia galvoju tiktu blakes tokie mazi varstukai ,naudojami gipso profiliui sukti,man jie patinka daug kur pasiteisno,ypac man truggy gaminant ir ratus su jais prisukau kuo pukiausiai laiko ir kitas detales priverziau. Taigi laukiu jusu patarimu






Lauriux Pranešimo tema: Re: klausimas del menciu, LAMA v3

O draugo vardas kazi ne Visarionas?
Seip kebului gaminti labiau tiktu "Rotband'as" nei molis su gipskartoniu

EDIT: Netrinkit temos, o perkelkit i "Vasaros 5 konkursa" uz novatoriskas idejas modeliavime








Gintaras21 Pranešimo tema: Re: klausimas del menciu, LAMA v3

Stai keletas foto is mano projekto "best truggy MMm" kaip matot visos detales gan gerai isbaigtos,tik truksta akumo ir servu,ir galiniu ratu nes kaip matot akumai pajugti nuo telefono, seip manau ir su jais neblogai turetu draskytis, po mano kaimo kelius, bet jau geriau patikimesni dalyka nupirkt, negu po to gailetis kad sss,sukisau. Beto skambinau savo draugui pasiklaust is ko geriau man putinuka daryt,tai jis man pasiule toki dalika jis galvoja menesio gale gamint kokia tai sarka lektuva 3m sparnais,ir siule man prisideti .Na ka as sutikau,klausiau as jo del ko cia kazkokia sarka issirinkai, jis sako tipo turi kazkokia kamera lyg tais hero pro, ar Hd hero pro, nepamenu, ir nori pamegint filmuot is tos sarkos, tai tipo ta sarka tinkamiausias lektuvas filmavimui,klausiau kur filmuos, tai sake prasys tevo kad virs kokio didelio ezero ar virs kauno mariu nuveztu ji tipo virs vandens nori filmuot.Klausiau is ko darys tai sake is skardos 3mm darys korpusa o sparnus is 4mm skardos kad tipo stiprensi butu..... Sake tipo kokia 10 diena vazios i kazkokia metalo gamykla,sake ten pigiai skardos jis gauna apie 10lt uz kvadrata,tik sake biski parudyjus buna tai jis ja nusveicia ir 3 sluoksniai nucinkuoja kad nerudytu.na ka laukit musu projekto video, o cia keletas foto is maniskio truggy projekto.
http://img718.imageshack.us/i/p1040400l.jpg/
http://img522.imageshack.us/i/p1040403e.jpg/
http://img140.imageshack.us/i/p1040399t.jpg/
http://img233.imageshack.us/i/p1040401.jpg/
Aj dar nuotraukose matosi, tokia mikroskema,tai as ja isemiau is nokios telefono,sake draugas kad is jos galima ESC padaryt tik kad reverso nebus, bet sakaiu man ir nereik pradziai,tai biski ten jis laidu prilitavi kaika pakeite ir as imontavau i savo truggy.






Airazz II Pranešimo tema: Re: klausimas del menciu, LAMA v3


Ooohoho, tikrai nuoširdžiai dėkoju, pralinksminai mane

Putinuką iš skardos? Šarkos sparnus iš 4mm skardos? Pasiūlyčiau iš cemento lieti, bet gi tą jau bandėt


O čia šitas tavo modeliukas, tai čia mašina ar lėktuvas turi būti? Propelerį matau, tai lyg ir lėktuvas. Bet ir ratai labai rimti (iš tualetinio popieraus rulonų ir nuo kėdės su ratukais? ), tai lyg ir mašina...


Beje, iš Nokia schemos greičio rego tikrai nepasidarysi, sunkiai serga tas, kuris pasakė kad galima.


O beje, Lauriux gal teisingu keliu eina, tas tavo draugas kartais ne Aliku pasivadinęs? Buvo čia forume toks bažnytukas, labai taikos ir laimės visiems linkėjo. Jis irgi tokių panašių projektų buvo prisigalvojęs...






Baxis Pranešimo tema: Re: klausimas del menciu, LAMA v3

As tokius projektus seniau, kai dar modelio neturejau dariau pasiemi zaislinio dzipo virsu, apverti, igrudi ratus I sonus su motoriuku, gad ratai butu vandeni, gale per viduri idedi dar viena su gabalu skardos I vandeni imerktos, pajungi ta zaisline schema ir varai ant 2km/h vydamasis laiva geri laikai buvo, tada dar kiek laimes tas aparatas suteikdavo... Buvau padares ir nesiojama propeleri 'kondicionieriu' vasara kai karsta pirkdavau zaislus, kad juos isardyt






rc123 Pranešimo tema: Re: klausimas del menciu, LAMA v3


Nesupykit,bet tas tavo draugas knisa prota 5kg heli su feno motoru ?sevos savadarbes ?ir regas is nokia ? tas tavo draugas nori tave uzmusti su savo idejom!pasisaugok!





h3liz Pranešimo tema: Re: klausimas del menciu, LAMA v3


Autorius tai saunuolis Arba truputi labai beprotis arba turi labai gera humoro jausma, ir vis gi manau antras variantas. Is tikruju praskaidrino nuotaika

P.S. kas dar nesupratot, tai trolina per visus galus cia









mantychasss Pranešimo tema: Re: klausimas del menciu, LAMA v3

labiausei mane prajuokino- mentys is gipso, ratukai is kedes ir toletinio popieriaus ir schema is nokios DD pradejau zvegti ant viso namo
bet cia tai juoko doze visam menesiui.tas tavo "draugas" turbut prie kalban su tavimi ir dar labai prajuokino apei swift3 "3D" gi tenai zaislas uz 120lt
EDIT: buvau palangoje sutikes toki pati zmogu nesamones kalba sako : lankau krepsini esu 1999 metu gimino bet mane perkele i 1996metu gimino bet man ir ten buvo per lengva tai isejau . D poto dar visko primelavo. sakau eik tu vaike meluoti kokiam kitam durniui tai jis poto manes vistiek nesuprato. yra dvi grupes melagiu zmoniu. 1.meluoja ir nesupranta (durni is prigimteies)
2.meluoja ir supranta (bet vistiek durni nes meluoja )









MPman Pranešimo tema: Re: klausimas del menciu, LAMA v3

nu cia tia maldiec zmogus,juoko dozė metam ;DDDDD,saip tai rimtai ties ratai net nesisuks,nu nesamone visiska,molinis helis-taiig melis tokios apkrovos neatlaikytu ,nu bet zmogus tikrai esi prie prikolo,spėju tau kokie 8metai?









keram Pranešimo tema: Re: klausimas del menciu, LAMA v3

Autoriui: susitinkam kartu sulipdysim malunsparni is plytu ir betono, jau viska esu apgalvojes. Jau ir zinau kaip is medzio padaryti servas, is akmens varikli o is sniego mentis. Turetu gautis, nes jau buvau is asfalto padares viena, savikaina buvo ~30Lt o pardaviau uz 420Lt.



Kaip cia dar Moderatoriai nepasalino sitos temos ?

Rimtesnes temas rakina, o sita, kur vienas kaimietis nori pasirodyti pries kita ir sneka pievas, tai paliko...







mantychasss Pranešimo tema: Re: klausimas del menciu, LAMA v3

tegu moderatoriai palieka sita tema. kai nuotaika bus sugadinta galima bus paskaityti ir pazeti jo ta modeli tikrai pralinksmesi







Gintaras21 Pranešimo tema: Re: klausimas del menciu, LAMA v3


Nu va bent vienas zmogus suprato kad cia viskas juoko formoj.
nesu jau toks atsilikes kaip cia galejo padirodyt,tesiog vakar labai linksma nuotaika buvo ,ir vat sugalvojau tokia nesamone padaryt
Labai smagu jeigu ka pralinksminau , ir sry jeigu ka supikdziau
Aisku moderatoriai gali mane nubaust . bet esu toks zmogus kuris gyvena sia diena, tai bus kaip bus .







Baxis Pranešimo tema: Re: klausimas del menciu, LAMA v3

Kurgi ne, tiesiog nezinai kaip issisukt is tokios padeties, tai ir parasei, kad cia seip - negi ant prikolo padarytum ta trugi ir pasakytum: 'mamyte, as ant prikolo isardziau kede ir padariau nesamone' nu, bet buna, buna ir taip kai ispraso is zmogaus tukstancius litu, tai tada dar ziauriau buna nu bet aciu, kad taip smagiai metus paradejai: 'kaip zinia, kebulas yra daromas is molio arba gipso kartono' ;D pati geriausia dalis









Gintaras21 Pranešimo tema: Re: klausimas del menciu, LAMA v3


tarp kitko cia dare mano sese 11 metu, kuri labai domisi modelizmu, bet kaip matot jai labai nesiseka, o tie ratukai nera nuo kedes,tokiu dalyku yra pirkt butiniu prekiu parduotuvese,jie buvo pirkti prie spinteles prisukt
Zinoma as neprivalau teisintis galvokit kaip norit, svarbu man buvo labai juokinga,ir dar bent keletui zmoniu tikiosi sukele juoka.







Airazz II Pranešimo tema: Re: klausimas del menciu, LAMA v3

Pagaliau supratai, apie kokias nesąmones kalbi ir pradėjai atmazkes galvot? Gerai


Beje, tai kaip ten apie tą tavo draugą? Pasidalins savo kūryba ar ne?







Gintaras21 Pranešimo tema: Re: klausimas del menciu, LAMA v3

Specialiai Airazz, va musu su draugu kuryba,
http://www.blameitonthevoices.com/2010/ ... y-hog.html
Cia sitas review turetu buti jum kaip paskatinimas,patiem gamintis helius







viliux112 Pranešimo tema: Re: klausimas del menciu, LAMA v3

gal jau reiketu rakint ta tema








.Anglas Pranešimo tema: Re: klausimas del menciu, LAMA v3

Labiausiai patiko, citata : nu mano draugas profesionalas is molio lipdo helius D

_________________
Hpi Baja 5b SS's
Serpent Cobra 811
AE B4.1
CRC Gen-X 10 Le


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Su praejusia balandzio 1'aja ''Apie moliny hely''
StandartinėParašytas: 02 Bal 2012 19:37 
Modeliuotojas
Modeliuotojas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 15 Rgp 2011 21:56
Pranešimai: 7227
Miestas: Vilnius
Oi gerai pasijuokiau ;-)
Tiems, kam nepatogu skaityt vienam poste - originali tema:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Su praejusia balandzio 1'aja ''Apie moliny hely''
StandartinėParašytas: 02 Bal 2012 19:40 
Model
Model
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 02 Vas 2012 14:00
Pranešimai: 233
Vos neapsimyzau is juoko pamates jo tipo truggy :D (tmi)

_________________
Tel. - 865770647 :)
Skype - E1r1mas
Hpi Baja 5b SS
Lrp S8 BXe Team (blue is better)
Caster s10b


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Su praejusia balandzio 1'aja ''Apie moliny hely''
StandartinėParašytas: 02 Bal 2012 19:43 
Modeliuoto
Modeliuoto
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 23 Rgp 2011 16:03
Pranešimai: 801
Miestas: Šakiai
Viską perskaičiau. Dieve, iš kur pasaulyje yra tokių žmonių, turinčių tokias mintis savo kvailose galvose. Helis iš molio, ratukai iš tuoliatinio popieriaus ritinio, regas iš nokia schemos, variklis iš plaukų feno, Swift3 pro lygio 3d helis už daugiau kaip 2k LT... :D Bet nors nuotaiką pakėlė :D

_________________
Ansmann Master Smacker 1/10
Dar daug putos


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Su praejusia balandzio 1'aja ''Apie moliny hely''
StandartinėParašytas: 02 Bal 2012 19:46 
Modeliuotojas
Modeliuotojas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 10 Vas 2010 23:17
Pranešimai: 1733
Miestas: Kaunas

_________________
HB D812
HB D8
HB D8e
HB D413
Kyosho Lazer FS2 SP
HPI CRAWLER


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Su praejusia balandzio 1'aja ''Apie moliny hely''
StandartinėParašytas: 02 Bal 2012 20:23 
Modeliuotojas
Modeliuotojas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 26 Rgs 2011 09:00
Pranešimai: 2562
Miestas: Vilnius
Kol nezinojom kad cia nesamone tai dar ne taip luzom :D

_________________
Hpi Baja 5b SS's
Serpent Cobra 811
AE B4.1
CRC Gen-X 10 Le


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Su praejusia balandzio 1'aja ''Apie moliny hely''
StandartinėParašytas: 03 Bal 2012 00:46 
Mo
Mo

Užsiregistravo: 25 Vas 2012 20:49
Pranešimai: 14
Miestas: Klaipeda
Pamates temos pavadinima molinis hely, kas per do nesamone
perskaiciau - juokas pro asaras. :D :liux
Kai Nebus nuotaikos reiks dar paskaityt :)
saunuolis autorius !


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Su praejusia balandzio 1'aja ''Apie moliny hely''
StandartinėParašytas: 03 Bal 2012 08:27 
Modeliuotojas
Modeliuotojas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 22 Bal 2011 16:22
Pranešimai: 1365
Miestas: Portlaoise, Airija Alytus
Bet zmones ir naivus, Miunhauzeno nuotykius skaitot irgi uz gryna piniga priimat? Autorius maladec :liux

_________________
as jau negeriu, uzporyt trys dienos...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Su praejusia balandzio 1'aja ''Apie moliny hely''
StandartinėParašytas: 03 Bal 2012 09:55 
Modeliuoto
Modeliuoto

Užsiregistravo: 29 Kov 2012 13:12
Pranešimai: 774
Miestas: Kaunas
Net puse neperskaites jau supratau, kad tas jo helis (labai panasus y masina) nepakils o gal net neveiks Tiesiog jis labai tiki tuo draugu arba jam yra kokie 6 metai

_________________
Smilgos putinukas BIG 1.5m (parduodamas)



Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Su praejusia balandzio 1'aja ''Apie moliny hely''
StandartinėParašytas: 03 Bal 2012 10:03 
Model
Model
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 02 Vas 2012 14:00
Pranešimai: 233

_________________
Tel. - 865770647 :)
Skype - E1r1mas
Hpi Baja 5b SS
Lrp S8 BXe Team (blue is better)
Caster s10b


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Su praejusia balandzio 1'aja ''Apie moliny hely''
StandartinėParašytas: 03 Bal 2012 12:21 
Modeliuoto
Modeliuoto
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 01 Gru 2009 13:35
Pranešimai: 578
Miestas: Tauragė
Kažkada seniau buvau skaites, tai ten kažką prišnekėjo lyg sesė rašė ar ką. Turi žmonės vaizduotę. (tmi) Pakėlė nuotaiką. :D

_________________
Mantas
Tel. nr. +37069173848
Skype: cretivevslogitech
eMail: lukosaitis.m@gmail.com

www.krauk.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Su praejusia balandzio 1'aja ''Apie moliny hely''
StandartinėParašytas: 03 Bal 2012 21:47 
Modeliuoto
Modeliuoto
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 08 Lap 2009 16:53
Pranešimai: 475
Miestas: Šiauliai

_________________
MX2 3D 1,4m
Ikranas 1.5m

www.rchobis.lt - vienintelė Team Associated produkcijos parduotuvė Lietuvoje!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Su praejusia balandzio 1'aja ''Apie moliny hely''
StandartinėParašytas: 03 Bal 2012 22:35 
Modeliuo
Modeliuo

Užsiregistravo: 09 Spa 2010 21:18
Pranešimai: 272
cia tai geras, :D :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Su praejusia balandzio 1'aja ''Apie moliny hely''
StandartinėParašytas: 04 Bal 2012 09:58 
Modeliuoto
Modeliuoto

Užsiregistravo: 29 Kov 2012 13:12
Pranešimai: 774
Miestas: Kaunas
Man atrodo cia atejo koks ant bairio paprikolint :D

_________________
Smilgos putinukas BIG 1.5m (parduodamas)



Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Su praejusia balandzio 1'aja ''Apie moliny hely''
StandartinėParašytas: 04 Bal 2012 13:08 
Mo
Mo

Užsiregistravo: 26 Sau 2010 22:51
Pranešimai: 57
Miestas: Vilnius
va cia tai neblogas bajeris buvo, gerai pasijuokiau :D kadangi visa sia situacija supratau, kaip poksta, tai ir tikiuosi, kad autorius cia samoningai pokstavo ir uz nosies vedziojo nesusipratusius kolegas, nes tikrai nenoreciau pamatyti atskrendancio molinio helio su gipskartonio mentem ar sarkos, su trigubo cinkavimo skardiniais sparnais :D si situacija man primine gana sena "tiuningavimo pamokele", tad ikeliu ja cia:
P.S. tik nepriimkit uz gryna piniga ir nepulkit naudotis patarimais :D

Esi kietas bičas? Turi treningus su trim baltom juostelėm, tokią pat beretę, odinę rankinę, lakuotus batukus, odinę striukelę ir „a la“ auksinę grandinėlę iš spaudos kiosko, bet dar neturi kieto aparato? Be jo neišsiversi... Čia rasi patarimų, kaip patobulinti (užtiuninti) savo kietą mašiniuką.
Gerbtiniausi ir patys krūčiausi automobiliai kietam bičui yra tik vokiški, todėl neapsiriksi pasirinkęs:
1. 3-osios klasės BMW (senesnio modelio) - liaudyje vadinama „chuliganke“.
2. „Audi 80“ - liaudyje vadinama „elgeta“, šiek tiek naujesnio modelio - „pirichoku“, o nuo 1988 metų - tiesiog „bulka“.
3. „Opel Calibra“ - kažkodėl pritapo mažiausio paukščio pasaulyje kolibrio pravardė.
4. „VW Golf“ (tinka ir 2, ir 3 kartos) - tiesiog „guoliu“.
Pradėsim darbus. Pastebėtina, kad reikia pradėti tiuninguoti nuo išorės, kadangi jūs turite ribotą biudžetą, nesvarbu, kad amortizatoriai seniai numirė, granatos traška, padangos plikos, ratų balanso išvis nėra, bet merginos (13-18 metų) to nemato ir nesupranta.
1. Neoninės lemputės dažniausiai dedamos ant valytuvų purkštukų, bet originalūs kieti bičai deda juos ir ant antenų, priekinių grotelių, į priekinius žibintus (kad būtų sudarytas prabangių „Xenon“ žibintų įvaizdis), o įžūliai kieti bičai sugeba užsidėti ir ant stogo, ir ant ratų.
2. Išmetimo vamzdis - išgauti garsui nereikalingas sportinis bakelis, jis daug kainuoja, geriau išpjauti ir viską, ką ten rasi, išmesti velniop, nesvarbu, kad salone ir aplinkui 1 km spinduliu niekas nesusikalbės. Svarbu sudaryti įspūdį, kad po kapotu - 3 litrų turbokompresorinis motoras, išvystantis 350 arklių galią. Būtinas atributas - išmetimo vamzdžio antgalis, „Maximoje“ kainuoja nuo 15 litų.
3. Spoileris - ant bagažinės dangčio toks į kabyklą ar į rankeną panašus daiktas (per „Formulės 1“ varžybas galima tokį pamatyti). Jį reikia dėti kuo didesnį, geriausia, kad iškiltų virš automobilio stogo, taip sudarysit mergaitėms įspūdį, kad važiuojant 320 km/h greičiu tavo mašina yra veikiama šio aerodinaminio elemento ir yra labai stabili. Nesvarbu, kad transporto priemonė išvysto maksimalų 120 km/h greitį nuo kalniuko, pučiant palankiam vėjui, ir spoileris padarytas iš gipso kartono - merginos šito nesupranta.
4. Ratai - gerbtina, jei sukrapštysi pinigų 14-15 colių lietiems diskams žvaigždės ar voratinklio formos, padangos nesvarbu, merginos vis tiek apie jas nieko nenusimano, o be to, jų nudilimas važiuojant praktiškai nematomas, matomi tik jūsų ratlankiai. Jei neturi pinigų, pakaks ir ratų gaubtų (kalpokų) - „Maximoje“ kiekvienas kietas bičas patenkins savo poreikius už 20 litų.
5. „Greičio skylės“ - ant variklio dangčio reikia išpjauti tokią didelę skylę ir ją išgaubti, kad nesimatytų pusės vaizdo pro priekinį stiklą (pvz., „Subaru Impreza WRX“ tokį turi, tik, aišku, jis duoda naudos ir jį uždėjo protingi žmonės po ilgų bandymų ir t.t.), šiaip tai yra variklio aušinimo elementas, tačiau bet kuris kietas bičas jums gali paaiškinti, kad tai yra „greičio skylės“, kurios jūsų transporto priemonei kaipmat prideda 30 arklio galių.
6. Priekinis buferis - jį reikia daryti kuo žemesnį, nes tik taip įgysi daug privalumų: palengvinsi specialiojo transporto darbą apsnigtais keliais žiemą, nesvarbu, kad negalėsi užvažiuoti ant borto ar į jį atsirėmus buferis subyrės, nes yra taip pat padarytas iš gipso kartono. Taip rodo per automobilių lenktynes, per „Eurosport“ kanalą, vadinasi, ir jums tokio žūtbūt reikia.
7. Garso aparatūra - reikia, kad bumbsėtų nesveikai ir pritrauktų pusę miesto vagių, merginoms tai daro įspūdį. Privažiavus prie merginų reikia paleisti muziką visu garsu, paskui ją užtildyti (kad neatrodytum kvailai ir galėtum susikalbėti), atsidaryti langą, iškišti ranką (būtinai turi matytis jūsų grandinėlė) ir nustačius susižavėjimo miną tarti kažką panašaus: „Eee, mergikės, šokit į modeliuką, važiuosim prie ežeriuko kasečių pasiklausyti“.
8. Aksesuarai - būtinai reikia kokio kieto užrašo, kokios labai gerą reputaciją turinčios kietos firmos pavadinimas labiausiai tinka, pvz.: „Recaro“, „Sparco“, „Rieger Tuning“ ir pan. Nesvarbu, kad vien tikra „Recaro“ sėdynė kainuoja dvigubai daugiau nei jūsų transporto priemonė, svarbu merginoms sudaryti prabangaus sportinio automobilio įspūdį.
9. NOS - „Nitrous Oxyde Sistem“, nitrosuboksido įpurškimo sistema, kadangi ji kainuoja 5 kartus daugiau už jūsų automobilį ir net ją kažkokiu stebuklingu būdu įdiegus ir panaudojus tavo mašinos variklio stūmokliai išlakstytų per variklio dangtį, jos diegti neapsimoka, bet kadangi taip rodė filme "Greiti ir įsiutę" ir tau žūtbūt tokio reikia, imi gesintuvą ir ant jo užrašai NOS, įdedi į bagažinę - merginos vis tiek nieko nesupras.
10. Langų tamsinimas - reikia užtamsinti taip, kad ne tik naktį nieko nesimatytų per užpakalinius stiklus, bet ir dieną, nesvarbu, kad tai nesuteikia jokio patogumo, o tik trukdo statant automobilį, taip sudarysi ypač kieto bičo įvaizdį, kuris, ko gero, yra žinomas verslo pasaulyje ir nenori būti fotografuojamas įkyrių žurnalistų.
Čia buvo trumpi patarimai kietam bičui, kaip patobulinti savo automobilį, tačiau kai kurie kieti bičai sugeba taip užsitiuninti savo aparatus, kad įspūdis lieka neišdildomas. Atsimink, kad automobilį reikia apkarstyti įvairiais dalykais, ir nesvarbu, kad iš jų jokios naudos, atvirkščiai, tik žala ir jūsų negausi techninės apžiūros, negalėsi privažiuoti prie ežero duobėtais keliukais. Svarbu išreikšti save ir padaryti įspūdį mergaitėms, - tai yra svarbiausia, tad sėkmės darbuose ir medžioklėje.
Pagarbiai,
Kietas Bičas su „Super Power Turbo Evolution GT Tuning Opel Kadettu“.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 17 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Administratoriaus kontaktai: info(eta)rcm.lt

 

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007