Dabar yra 04 Bir 2024 12:13

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 7 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Mano kuryba:) 3 modeliai
StandartinėParašytas: 07 Gru 2011 17:01 
Mo
Mo

Užsiregistravo: 06 Rgs 2011 08:34
Pranešimai: 71
Miestas: Telsiai/Kaunas
Sveiki,
Nusprendziau pagyvint foruma ir parodyt ka pavyko isspaust is savo gabumu :)))
Pirma karta pulta paciupinejau ir lektuveli i ora pakeliau siu metu rugpjucio menesi :) Tai buvo pirktinis Easy pro lektuvelis. Nu bet cia neesme :) esme kad praejo jau 3 menesiai nuo to laiko, tai kai buvo galima skraidyt - skraidziau, o kai buvo neimanoma skraidyt - gaminau :) Iki siol nuo mano ranku kambario salygom gime 2,5 lektuvelio is ju jau 1 buvo ir nuzudytas :D

Taigi pirmasis mano darbas Ultimate Biplan jei neklystu vadinasi, jo brezinius radau belenkur internete ir visiskai nieko nenutuokdamas apie lektuveliu lipdyma pradejau lipdyti ir gavosi toks daigtas:





Is pirmo zvilgsnio tai gal ir panasu i lektuveli taciau skrido jis tragiskai :D net nezinau kodel bet maskatavosi ore kaip begaledams nepaisant to ji pavyko parskraidint iki saves ir pagaut ore :)) Sis skrydis jam buvo pirmas ir paskutinis, po jo lektuvelis iskeliavo i siuksliu deze :)
Net nezinodamas su kokia plevele apklijuot lektuveli apvariau ji su is senuku nusipirkta kazkokia plevele ten metrais pardavineja ji gan stora ir sunkoka bet lb tvirta tai galbut ja ir eina kazkur pritaikyt :))

Antrasis mano darbas buvo pasirinktas vel pagal atsitiktini brezini tik paprastesnes konstrukcijos :) Sio lektuvelio dar neteko skraidinti del nekokybisko greicio reguliatoriaus atvykusio is Hobbyking. Bet labai tikiuosi kad su juo teks paskrist iki to laiko kol jis atsibos man kabedamas :)





Na ir treciasis mano sedevras :)) tiksliau puse sedevro, nes dar jis neturi sparno:) artimiausiu metu ketinu pasigaminti kazkoki tai namini rankini agregata sparnui ispjauti. Tai zveris su atidaromu kapotu kuri vadinu - lenkisku putinuku :))
Po patirties su pirmuoju lektuveliu ir jo apklijavimu kvaila plevele is senuku per laika issiaiskinau ka reiskia "skocius" ir kur jo gauti :)) Taciau jis man labai jau kazkoks nelipsnus pasirode vietom net lygintuvas nepadeda jo prilipint ir islygint rauksles :) Ypatingai kai plevele norima nukirpti ir uzbaigti ties betkuria briauna, kazkaip ji pradeda atsilupinet ir seip nesilaiko. Dar kas labai nepatiko, kad skocius truputi persisviecia ir matosi grindu ploksciu "depronas" kiaurai. Bet tikiuosi kad tai tik igudziu trukumas ir ateityje betkuris pagamintas modelis atrodys graziai ir svarbiausia SKRIS :))






Taigi aciu labai ir tikiuosi geru vetinimu :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano kuryba:) 3 modeliai
StandartinėParašytas: 11 Gru 2011 11:01 
Modeliuoto
Modeliuoto
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 23 Rgp 2010 06:21
Pranešimai: 713
Miestas: Kaunas
Pirmam modeli ten karstu kliju prisnargliuota begale ar man vaidenas? Del antro nieko nesakau, viskas lyg ir OK. Del trecio tai, pries dengiant skociumi, reikia pavirsiu nusveisti labai smulkiu svitriniu popierium ir nuvalyt dulkes. Kyli ir stabilizatoriu iklijuoti reikia, kai pati lektuvo korpusa apdengi skociumi. Su lygintuvu viska graziai uzlygini, bet ziurek, kad butu neperkarstas.

_________________
---->SebArt Wind S50E<----
---->Tarot 690S 3dr PixHawk<----
---->QAV250<----


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano kuryba:) 3 modeliai
StandartinėParašytas: 11 Gru 2011 14:43 
Modeliuotojas
Modeliuotojas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 02 Rgp 2009 01:51
Pranešimai: 1315
Miestas: Utena
To antro modeliuko indoor'inio padaryk foto iš apačios kažkodėl įtariu kad tu jam i sparnus neidėjai jokio lanzerono ar kaip daroma tokio tipo lektuvuose sparnas sutvirtinamas atatampomis anglinėmis .Priešingu atveju jis plasnos.Jei turi kuom pasverk savo modeliukus.

_________________
Skype ( Shmikis. )


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano kuryba:) 3 modeliai
StandartinėParašytas: 11 Gru 2011 16:16 
Mo
Mo

Užsiregistravo: 06 Rgs 2011 08:34
Pranešimai: 71
Miestas: Telsiai/Kaunas
pirmam modeliui as ten toki gudru nuimama sparna norejau padaryt tai kelias is konstrukciju detaliu prisegiau su karstais klijais :) kadangi modelis jau siuksliu dezeje tai nebelabai aktualu dabar :)

antram modeliui nedejau jokio lonzerono bet idejau pora angliniu atatampu sparnams ir uodegai. ir dar idejau tokias vielutes kad vaziuokle geriau laikytusi ir nemaskatuotusi. modelis sveria iki 200g kazkur su viskuom.




treciam modeliui jau pagaminau sparna ir visas modelis su iranga sveria 344g be baterijos.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano kuryba:) 3 modeliai
StandartinėParašytas: 11 Gru 2011 16:23 
Modeliuotojas
Modeliuotojas

Užsiregistravo: 27 Sau 2010 15:24
Pranešimai: 1726
Miestas: Kalvarija
atatampos tik iki tos vietos kur vaziukle dedasi?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano kuryba:) 3 modeliai
StandartinėParašytas: 11 Gru 2011 17:26 
Modeliuoto
Modeliuoto
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 23 Rgp 2010 06:21
Pranešimai: 713
Miestas: Kaunas
Antram reikia lonzerono, nes kaip sako plasnos lyg paukstis :D

_________________
---->SebArt Wind S50E<----
---->Tarot 690S 3dr PixHawk<----
---->QAV250<----


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano kuryba:) 3 modeliai
StandartinėParašytas: 11 Gru 2011 18:14 
Modeliuotojas
Modeliuotojas

Užsiregistravo: 27 Sau 2010 15:24
Pranešimai: 1726
Miestas: Kalvarija


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 7 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Administratoriaus kontaktai: info(eta)rcm.lt

 

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007