Dabar yra 29 Kov 2024 08:44

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 9 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Saugumas visalaika pirmoj eilej!!! nes bus daug kraujo...
StandartinėParašytas: 08 Geg 2011 09:12 
Mo
Mo

Užsiregistravo: 28 Bal 2007 14:23
Pranešimai: 36
Miestas: Kaunas/Alesundas
Na ka papasakosiu sestadienio vakaro istorija... Gulejo mano 450 helis beveik metus nejudintas, pries tai buvo duzimas, galvojau susireguliuosiu gal pakilsiu kury savaitgali :) bet, nutiko keistas dalykas ko niekad nebuvo... baiges darba ir galvojau padesiu heli ant spintos ir eisiu kazkuo kitu uzsimti, tik staiga isjungus pulta, helis pradejo suktis pilnu greiciu... viskas taip greit yvyko kad jam tik nukritus supratau kad prakirto man pirsta, greitai atjungiau akumuliaroriu jo ir ziuriu kad pilna krauju... sienos, grindys, lova, helis, zodziu pakankamai daug, delne turiu keleta nudreskimu odos bet kas abydniausia prakirto rodomajy pirsta, kirto gan giliai prie nago, jo nepazeidei bet is apacios iki nago kirtis yra, zaisda gan gili ir plati, jauciu gavau su "flybarais" skubei islekiau i ligonine ir pasekoje dabar turiu viena siule pirsto priekyje....

mano klaidos:

neatsakingai pasielgiau nepritvirtindamas helio ant stalo
reikejo pirma akumuletoriu atjunkti o poto pulta (bet cia taip pirma karta visad buvo viskas gerai)

As visad zinojau kad tai rimtas "zaislas" bet tikrai nesitikejau kad teks man sitaip jo "paragauti" saugokites ir elkites atsakingai su jeis.

Saugiu ir graziu skrydziu jums :)

_________________
Spektrum DX7 + AR7000 + AR6100,
Putinukas,
CopterX CX 450AE V2.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Saugumas visalaika pirmoj eilej!!! nes bus daug kraujo..
StandartinėParašytas: 08 Geg 2011 11:09 
Modeliuotojas
Modeliuotojas

Užsiregistravo: 03 Bal 2011 22:43
Pranešimai: 2100
Miestas: Kaunas
As iskart supratau kad sis zaisliukas labai pavojingas ir gali baigtis kurkas liudniau nei pirstas. Man siurpas pereina kai kolegos pabando pasiulyti kelti ji saleje pilnoje zmoniu...
Sekmes gyjant cool


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Saugumas visalaika pirmoj eilej!!! nes bus daug kraujo..
StandartinėParašytas: 08 Geg 2011 12:03 
Modeliuotojas
Modeliuotojas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Rgp 2007 00:49
Pranešimai: 4908
Miestas: Siauliai-Birmingham


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Saugumas visalaika pirmoj eilej!!! nes bus daug kraujo..
StandartinėParašytas: 08 Geg 2011 20:15 
Modeliuoto
Modeliuoto
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 12 Sau 2009 21:39
Pranešimai: 562
Miestas: vilnius
man ir buvo prikolas del durnos galvos :worrie
bandziau namose kelti hk450..
ir pakeliau, bet jis i sona skrist pradejo numeciau gaza ir ranka gaudziau kad nesulankstiti nieko ir nesugadinti parketo :D
buvo per daug zemai jau tai gavau mentem medinem per ranka, smugis gana geras buvo :ha
apsejo be siuliu ir kraujo :ups

_________________
---===;@;===---


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Saugumas visalaika pirmoj eilej!!! nes bus daug kraujo..
StandartinėParašytas: 08 Geg 2011 20:24 
Moderatorius
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 06 Lap 2008 22:15
Pranešimai: 224
Miestas: Vilnius
..joo, cia turbut daug kas gali papasakot tokiu istoriu. Paciam irgi pradzioj besipazindinant su savo 450 heliu nepavyko ishvengti suzeidimu per neatsarguma. Buvau prisukes as ji prie savadarbio besisukancio stendo. Derinant uodegos rotoriu uzsukus varikli iki puse apsuku netycia pakisau nyksti po galiniu rotorium. Viskas vyksta greitai. Mentes plastikines ir siaip gana bukos. Zaizda buna kirstine ir ilgai gyja. Bjaurus reikalas...

_________________
..o laiko taip trūksta viskam..


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Saugumas visalaika pirmoj eilej!!! nes bus daug kraujo..
StandartinėParašytas: 08 Geg 2011 20:48 
Modeliuotojas
Modeliuotojas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 13 Bir 2008 17:13
Pranešimai: 1643
Miestas: Klaipėda
Na, nors pridaužęs esu tą savo 450tuką nesuskaičiuojamą galybę kartų, ir remontuotas nemažai, bet traumų ir tokių nesusipratimų išvengt visada pavykdavo... Kad to nebūtų, visada reikia:

* Įsitikinti, ar imtuvas "pribindintas" prie pulto su 0 throttle kanalo reikšme;
* Nusistatyti pulte Throttle Hold funkciją, ir ją visada aktyvuot prieš pajungiant prie sraigtasparnio akumuliatorių;
* Visada pirma įjungti pultą, vėliau sraigtasparnio akumuliatorių, ir išjungti pirma sraigtasparnio akumuliatorių, o tik po to pultą, nepaisant to, FM ar GHz aparatūra;
* Ieškant vibracijų kilmės, visada nusiimt pagrindines mentes, flybar menteles, uodegos menteles;
* Namuose nedaryti jokių gyro jautrumo reguliavimų, menčių trekinimo;
* Asmeniškai aš, NEREKOMENDUOJU daryt kokių nors bandymų, kai sraigtasparnis tvirtai prisukamas/prisegamas prie kažkokio tai stendo. Neduokdie neatlaikys slidžių laikikliai... ;

Štai toks būtų mano požiūris į tokius dalykus. Ir kol kas, tai man padeda išvengti bet kokių nemalonių situacijų :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Saugumas visalaika pirmoj eilej!!! nes bus daug kraujo..
StandartinėParašytas: 08 Geg 2011 21:57 
Pardavejas - aferistas

Užsiregistravo: 16 Rgs 2009 17:35
Pranešimai: 690
Seip irgi pradzioje pries 3 metus buvau susizeides su belt cp.
namuose bandziau suderint neveikianti(nors tada to nezinojau) gyro.
buvau pakises niksti i galini rotoriu tai kai kuriam laikui likau be nago ir pirsta prapjove kaip peiliu, viskas viksta taip greitai kad negali net suprast.
as pvz dabar apsisaugoju taip trottle hold+ keiciu 2 vazes variklio kad jej kas suktusi i atbuline puse, o reguliavimui atjungiu nuo variklio 2 laidus.
Vat dabar galvoju kaip pamatuot raptoriaus 50 pagrindinio rotoriaus aspisukimus. Tahometra tai turiu bet kaip ilist po rotorium tai dar galvoju. Pririsinet helio irgi nenoriu


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Saugumas visalaika pirmoj eilej!!! nes bus daug kraujo..
StandartinėParašytas: 10 Geg 2011 21:07 
Mo
Mo

Užsiregistravo: 10 Rgs 2010 08:39
Pranešimai: 19
Kaip ir daugeliui man ir teko gaut per nagus,bet pastebejimas: Lauke isjungus pirmiau pulta helis ramus ir nieko nedaro,bet kambarij(kur pilna pasaliniu dazniu i kuriuos reguoja imtuvas) pvz nuo PC, jis ima siautet,kaip ir buvo mineta suktis visu greiciu,realiai ismeginta,galvoj kazkas su imtuvu ar pan,bet vat ne,isejus vel i lauka viskas tvarkoje.tai vat jei kambarij tai pirmiau akuma nuo varikliu atjungt o tada tik pulta


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Saugumas visalaika pirmoj eilej!!! nes bus daug kraujo..
StandartinėParašytas: 11 Lie 2011 10:55 
Mo
Mo

Užsiregistravo: 24 Vas 2008 22:46
Pranešimai: 21
Miestas: munka-ljungby
man su HB2 išvis vos liūdnai nesibaigė- gavau gimtadieniui dovanų ir, aišku, išsilupau kambary, alaus pribaubęs. nu ir negi, žmogus, skaitysi instrukciją- ėmiau maigyt, kas papuola, o sraigtasparnis- anei krust. tai visi konsiliumu susirinkę čiupinom, maigėm, spaudėm, kol, pats to nežinodamas, perstūmiau throotle reverse knopkę. tai gerai, kad helio mentės buvo draugo kaktos, o ne akių lygy, tai atsipirko tik išilginėm žaizdom..O sekančią dieną iškūliau langą. tai po tokių šposų su heliu elgiuosi baisiai atsargiai ir pagarbiai :?

_________________
XTM X terminator 2
E-SKY honeybee king 2


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 9 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Administratoriaus kontaktai: info(eta)rcm.lt

 

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007