|
Visos datos yra UTC + 2 valandos |
![]() |
Puslapis 4 iš 12 |
[ 338 temų ] | Eiti į Ankstesnis 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12 Kitas |
|
|
|||||||
| Temos | Autorius | Atsakymai | Peržiūrėta | Paskutinis pranešimas | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SVARBU !!! PADEKIT LABAI PRASAU !!! | 10 |
5268 |
20 Kov 2012 14:54 |
||||
| per maza ni-mh itampa | 1 |
2970 |
11 Kov 2012 12:49 |
||||
|
|
118 |
38050 |
29 Vas 2012 20:30 |
||||
| del pakrovejo. | 3 |
3433 |
27 Vas 2012 21:11 |
||||
| Lipo contact error | 11 |
5266 |
18 Vas 2012 21:56 |
||||
| LiPo krovimo/iskrovimo srove | 3 |
3115 |
15 Sau 2012 13:47 |
||||
| Accucell 6 ir Sanyo eneloop AA 2000 mAh | 8 |
4001 |
03 Sau 2012 10:14 |
||||
| reikia info apie lipo baterijas. | 11 |
6207 |
28 Gru 2011 21:36 |
||||
| Dėl LI-PO apsaugos | 7 |
4988 |
11 Gru 2011 18:53 |
||||
| Turnigy 6000mAh 2S2P 7.4V 25-35C hardcase Lipo | 7 |
4683 |
04 Lap 2011 09:50 |
||||
| LRP Hyper Pack 5000 | 1 |
2837 |
03 Lap 2011 20:38 |
||||
| del start box akumo | 0 |
2148 |
01 Lap 2011 21:15 |
||||
| Kas gerai ismano apie A123 akumuliatorius? | 11 |
6475 |
01 Spa 2011 19:34 |
||||
| Nimh akumuliatorius nepajudina mašinos | 18 |
8875 |
25 Rgs 2011 19:27 |
||||
| 3500mah krovimas | 6 |
3812 |
25 Rgs 2011 12:52 |
||||
| del lipo | 3 |
3127 |
25 Rgs 2011 11:01 |
||||
| Kaip sukelti lipo srovę? | 15 |
7527 |
24 Rgs 2011 15:54 |
||||
| Li-Po baterijoje yra skylutė | 16 |
8235 |
26 Rgp 2011 07:53 |
||||
| LRP ar Intellect | 7 |
4397 |
10 Rgp 2011 09:09 |
||||
| Naujas 6s 40C ZIPPY su padususia 1 banke. Marinti/gaivinti? | 7 |
4164 |
29 Lie 2011 15:34 |
||||
| kaip krauti PB (plium - bum :D :D :D ) akuma? | 14 |
6876 |
25 Lie 2011 15:10 |
||||
| Akumas pradeda dirbti tik po kiek laiko | 11 |
5671 |
21 Lie 2011 20:19 |
||||
| Ni-mh akumuliatorius | 24 |
11137 |
15 Lie 2011 17:00 |
||||
| Nepasikrauna iki galo | 6 |
3834 |
12 Lie 2011 08:05 |
||||
| Reguliatorius su LIPO | 10 |
5846 |
05 Lie 2011 11:40 |
||||
| savaiminio issikrovimo | 11 |
5238 |
30 Bir 2011 19:51 |
||||
| Kiek laiko krauti? | 3 |
3070 |
29 Bir 2011 14:05 |
||||
| Del paprastu batareiku ! | 4 |
3084 |
23 Bir 2011 06:56 |
||||
| kiek laiko kraut lipo baterija :) | 3 |
2869 |
20 Bir 2011 21:28 |
||||
| 32113 A123 celės. | 5 |
4211 |
17 Bir 2011 11:17 |
||||
![]() |
Puslapis 4 iš 12 |
[ 338 temų ] | Eiti į Ankstesnis 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12 Kitas |
|
Visos datos yra UTC + 2 valandos |
Dabar prisijungę |
Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias |
|
Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite prikabinti failų šiame forume |